Анатолій Трубін вилетів з "Бенфікою" від "Марселя" у серії пенальті чвертьфіналу Ліги Європи

Анатолій Трубін у матчі "Марсель" - "Бенфіка" у Лізі Європи
Анатолій Трубін у матчі "Марсель" - "Бенфіка" у Лізі Європи. Getty Images/Bruno de Carvalho

Португальська команда не втримала мінімальну перевагу у протистоянні з "Марселем".

"Бенфіка" з Анатолієм Трубіним не пройшла у півфінал Ліги Європи. Сталося це за підсумками матчу-відповіді проти французького "Марселя", у якому португальська команда програла у серії пенальті.

"Орли" заволоділи перевагою у протистоянні з "Марселем" за підсумками домашнього матчу. Його "Бенфіка" виграла з рахунком 2:1, хоча Трубін його закінчив, не здійснивши жодного сейву.

Між матчами проти "Марселя" Трубін пропустив гру чемпіонату Португалії проти "Морейренсе". Однак повернувся на другий поєдинок проти французької команди.

Як минув матч "Марсель" — "Бенфіка" за участі Трубіна?

• "Марсель" заволодів перевагою у матчі проти "Бенфіки" вже у першому таймі. Але реалізувати її у гострі моменти не зміг — лише один удар у площину воріт від французької команди.
  • Після перерви кількість моментів біля воріт "Бенфіки" збільшилася. А на 69-й хвилині "Марсель" мав можливість вийти вперед, але з ударом у дотик півзахисника Жоффрі Кондогбья впорався саме Трубін.
  • І все ж "Бенфіці" не вдалося втримати ворота "сухими". Простріл з лівого флангу у виконанні П'єра-Емеріка Обамеянга замкнув форвард Фаріс Мумбанья — Трубін з ударом не впорався.
  • Основний час матчу закінчився поразкою "Бенфіки" — 0:1, команди мали грати додатковий. Однак і за підсумками двох овертаймів ані "Марселю", ані "Бенфіки" не вдалося визначити переможця протистояння.
  • Серію пенальті виграв "Марсель". Першим же ударом у складі "Бенфіки" не влучив півзахисник Анхель Ді Марія (влучив у штангу), тоді як четвертий пенальті не реалізував захисник Антоніу Сілва. Анатолій Трубін бодай один пенальті не відбив.