Україна здобула третю перемогу на юнацькому ЧС-2024 з хокею: турнірна таблиця

Оновлено
Збірна України на юнацькому ЧС-2024 з хокею серед команд U18.
Юнацька збірна України з хокею. ФХУ

"Синьо-жовті" стали проміжними лідерами групи щонайменше до гри Німеччини.

Збірна України здобула третю перемогу в розіграші юнацького чемпіонату світу з хокею. З рахунком 7:4 команда Олександра Бобкіна здолала Угорщину.

"Синьо-жовті" стартували в групі IA з перемог над однолітками з Японії (4:1) та Данії (3:1). У третьому турі українці зазнали першої поразки на турнірі — від Німеччини з рахунком 1:2.

Угорщина в перших трьох турах здобула одну перемогу (проти данців — 4:1). В разі виграшу в основний час угорці зрівнювалися за очками з Україною — в обох команд було б по сім балів.

Як пройшов матч

• На першу перерву Україна пішла лідером з перевагою в одну шайбу. Рахунок у матчі на шостій хвилині відкрив Данило Денисенко, обікравши захисника суперників поблизу воріт.
  • Натомість за 10 хвилин другого періоду українці відзначилися одразу чотирма голами. За команду Бобкіна відзначилися чотири різні хокеїсти: Ілля Шибінський та Данило Кураєв реалізували більшість, а Микита Боднар і Гавриїл Сімчук забили за рівних складів.
  • До другої перерви угорці реалізували власну більшість та скоротили відставання до чотирьох шайб — 1:5 перед заключним періодом.
  • У третьому періоді першими забили українці — швидку комбінацію довершив Олексій Євтєхов. Угорці відповіли трьома шайбами, зокрема дубль оформив Ференц Лошкові. Але за хвилину до кінця Україна встановила остаточний рахунок — 7:4, закинувши шайбу в порожні ворота.

Юнацький ЧС-2024. Дивізіон IA. 4-й тур

Угорщина — Україна — 4:7 (0:1, 1:4, 3:2)

Третя перемога в Данії дозволила команді Бобкіна стати проміжним лідером дивізіону. Свій матч четвертого туру ще належить провести збірній Німеччини — о 17:30 вона гратиме проти однолітків з Японії та в разі виграшу поверне собі лідерство.

ОНОВЛЕНО: Німеччина свій матч виграла з рахунком 6:2 та знову стала лідером дивізіону.

Турнірна таблиця

1. Німеччина — 11 очок (4 матчі), 19:7 (різниця голів)
  2. Україна — 10 очок (4 матчі), 15:8
  3. Австрія — 8 очок (4 матчі), 19:11
  4. Угорщина — 4 очки (4), 15:22
  5. Данія — 3 очки (4), 6:14
  6. Японія — 0 очок (4), 8:20

Заключний матч чемпіонату українці проведуть у суботу, 20 квітня, проти австрійців. Підвищення в класі за підсумками п'яти турів здобуде лише переможець групи.