Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Андрій Лунін виграв для "Реала" серію пенальті проти "Ман Сіті", мадридці вийшли у півфінал Ліги чемпіонів

Андрій Лунін, "Реал", футбол, Ліга чемпіонів
Андрій Лунін. REUTERS/Carl Recine

Чим закінчився останній чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів.

Андрій Лунін з "Реалом" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів 2023/24. В останньому чвертьфінальному матчі турніру мадридці обіграли "Манчестер Сіті" у серії пенальті.

Перший матч команд у Мадриді завершився результативною нічиєю — 3:3. Лунін вперше пропустив три м'ячі в одному поєдинку Ліги чемпіонів, водночас здійснивши три сейви.

Матч-відповідь Лунін розпочав з перших хвилин. Українець провів шосту гру у нинішньому сезоні ЛЧ, зокрема четверту — у плей-оф турніру.

Як пройшов матч за участі Луніна

• "Реал" відкрив рахунок у матчі вже на 12-й хвилині: бразилець Родріго отримав м'яч на лінії воротарського майданчика "Сіті" після прострілу від Вінісіуса та з другої спроби пробив повз голкіпера Едерсона.
  • Лунін надійно зіграв у першому таймі, неодноразово відвівши загрозу після небезпечних атак та стандартів "Сіті". Загалом українець здійснив три сейви, команди пішли на перерву за мінімальної переваги "Реала".
  • У другому таймі "Манчестер Сіті" організував навалу на ворота "Реала", мадридці натомість діяли на контратаках. До 70-ї хвилини Лунін подвоїв кількість своїх сейвів у матчі, ще три рази парирувавши удари "містян".
  • На 76-й хвилині господарі все-таки відігрались. Півзахисник Кевін Де Брейне отримав м'яч у воротарському майданчику після невдалого вибивання з боку Антоніо Рюдігера та влучно пробив під поперечину без шансів для Луніна.
  • Основний час поєдинку команди завершили унічию — 1:1. Лунін здійснив сім сейвів протягом 90 хвилин, ще один — у додатковий час.
  • У підсумку командам довелося визначати переможця у серії пенальті. Ним став "Реал" — Андрій Лунін відбив два пенальті — удари Бернарду Сілви та Матео Ковачича.
  • "Реал" учетверте з Андрієм Луніним зіграє у півфіналі Ліги чемпіонів. Українець до сезону 2023/24 ще жодного матчу не грав у плей-оф турніру.

Андрій Лунін у Лізі чемпіонів: всі сейви українця

• 4-й тур: "Брага" (3:0) — 4 сейви
  • 5-й тур: "Наполі" (4:2) — 1
  • 1/8 фіналу, перший матч: "Лейпциг" (1:0) — 9
  • 1/8 фіналу, матч-відповідь: "Лейпциг" (1:1) — 3
  • Чвертьфінал, перший матч: "Манчестер Сіті" (3:3) — 3
  • Чвертьфінал, другий матч: "Манчестер Сіті" (1:1) — 8 (+2 у серії пенальті)