Рауль Лосано та Іван Пєтков – головні тренери збірних України з волейболу

Рауль Лосано та Іван Пєтков – головні тренери збірних України з волейболу

Офiцiйно
Іван Пєтков
Іван Пєтков. Іван Пєтков під час матчу збірнорї України. Фото: CEV

Обидві збірні уже офіційно отримали тренерів.

Національні збірні України з волейболу отримали головних тренерів на 2024 рік. Про це повідомляє Федерація волейболу України.

Ще раніше ФВУ визначилася з кандидатами на посади тренерів. Однак затвердити їх на посаді мала комісія Міністерства молоді та спорту України. Засідання комісії відбулося в онлайн-режимі, обох кандидатів від ФВУ затверджено.

Нові головні тренери збірних України з волейболу

  • Чоловіча збірна: Рауль Лосано (Аргентина)
  • Жіноча збірна: Іван Пєтков (Болгарія)

Продовжить роботу з жіночою збірною України болгарський тренер Іван Пєтков, який останні два роки очолював "синьо-жовтих" і також є тренером "Прометея". У 2023 році під його керівництвом Україна виграла Золоту Євролігу та дійшла до 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Чоловічу збірну України очолив аргентинець Рауль Лосано. Збірна України стане шостою національною командою в кар'єрі Лосано. Раніше аргентинець працював з Іспанією, Польщею, Німеччиною, Іраном і Китаєм.

Що очікує на Україну у волейбольному сезоні 2024 року

  • Золота Євроліга (чоловіки та жінки): на груповому етапу буде по 6 матчів (з 18 травня до 2 червня), а Фінал Чотирьох – 15-16 червня.
  • Кубок Виклику (у разі успішного виступу в Золотій Євролізі): 4-7 липня

У порівнянні з минулим сезоном, цього року збірні України з волейболу виступатимуть лише у Золотій Євролізі та, ймовірно, у Кубку Виклику.

Фінальних частин чемпіонату Європи та чемпіонату світу у 2024 році немає, а на Олімпійські ігри українці не відігралися.

На початок