Відбулися перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з футболу: усі результати

"Барселона" обіграла ПСЖ у першому матчі в Парижі
"Барселона" обіграла ПСЖ у першому матчі в Парижі. REUTERS/Stephanie Lecocq

Як пройшли чвертьфінали плей-оф ЛЧ.

У чоловічій Лізі чемпіонів з футболу відбулися перші матчі 1/4 фіналу. Заключні поєдинки першого кола пройшли у середу, 10 квітня.

Сезон 2023/24 — останній в Лізі чемпіонів у чинному форматі. Від наступного року УЄФА збільшить кількість клубів в основній частині змагань та змінить формат групового раунду й плей-оф.

"Шахтар" також був учасником Ліги чемпіонів. Український клуб посів третє місце у групі та продовжив виступи у єврокубках у Лізі Європи. Тепер українці продовжують участь в ЛЧ як учасники клубів "Арсенал" (Олександр Зінченко) та "Реал" (Андрій Лунін).

Як пройшли перші матчі 1/4 фіналу ЛЧ

• Три з чотирьох команд забили два або більше голів. Лише "Боруссія" змогла забити тільки один м’яч.
  • Матч "Атлетіко" – "Боруссія", який завершився рахунком 2:1, став найменш результативним матчем серед перших півфіналів турніру.
  • Рекордсмен за кількістю перемог у турнірі, мадридський "Реал" вдруге поспіль завершив матч внічию. Мадридці зіграли проти чинного володаря трофея "Манчестер Сіті" з рахунком 3:3.
  • Загалом нічийний рахунок був зафіксований у двох матчах з чотирьох. Окрім "Реала" нічийним рахунком 2:2 завершився поєдинок "Арсенала" Олександра Зінченка проти "Баварії".
  • "Барселона" перемогла "ПСЖ" з рахунком 3:2. При чому іспанці відкрили рахунок, але в другому таймі за три хвилини пропустили одразу два м’ячі.

Перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: усі результати

• "Реал" (Іспанія) –"Манчестер Сіті" (Англія) 3:3
  • "Арсенал" (Англія) — "Баварія" (Німеччина) 2:2
  • "ПСЖ" (Франція) — "Барселона" (Іспанія) 2:3
  • "Атлетіко" (Іспанія) — "Боруссія" Дортмунд (Німеччина) 2:1

Матчі-відповіді відбудуться 16-17 квітня.

Ліга чемпіонів: що відомо

• Чинним переможцем ЛЧ є "Манчестер Сіті", який у торішньому фіналі переміг "Інтер" з рахунком 1:0.
  • Фінал Ліги чемпіонів 2023/24 відбудеться 1 червня на стадіоні "Вемблі" у Лондоні.
  • З наступного сезону (2024/25) Ліга чемпіонів, Ліга Європи та Ліга конференцій будуть проводитись за "швейцарською" моделлю зі збільшеною кількістю учасників — 36 замість 32.