Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
УЄФА розгляне варіант із розширенням заявки на Євро-2024

УЄФА розгляне варіант із розширенням заявки на Євро-2024

Збірна України з футболу зіграє на чемпіонаті Європи-2024
Збірна України з футболу зіграє на чемпіонаті Європи-2024. Getty Images/Mateusz Slodkowski

Заявку збірних можуть розширити ще на три футболісти.

УЄФА розгляне можливість розширення заявки збірних на чемпіонаті Європи-2024. Про це повідомляє BBC, посилаючись на заяву від Європейської асоціації футболу.

Згідно з пропозицією, яку отримала УЄФА, кількість футболістів у заявках збірних на Євро-2024 може розширитися з 23 до 26. Рішення мають ухвалити у найближчі тижні: за інформацією beIN Sports, 22 квітня її розгляне комітет з питань змагань для збірних, після чого пропозицію передадуть Виконавчому комітету організації.

Питання збільшення заявки на Євро-2024 підіймалося головним тренером збірної Англії Гаретом Саутгейтом. Водночас в УЄФА зазначили, що не всі тренери згодні із потребою збільшення кількості гравців у складах команд під час чемпіонату Європи.

"Позитивна дискусія показала різні думки серед тренерів. Деякі висловили бажання збільшити розмір складу, щоб мати більше вибору, враховуючи загрозу травм та інтенсивні фізичні навантаження, які отримують гравці. Інші ж надають перевагу складу з 23 гравців, звертаючи увагу на труднощі у тренуванні та керуванні додаткової кількості гравців та зростання фінансових витрат на національні асоціації", — цитує заяву УЄФА BBC.

Попередній чемпіонат Європи з футболу, що відбувся у 2021 році, проводився із розширеною заявкою у 26 гравців. Тоді розширення було викликано пандемією коронавірусу, а його підтримали більшість тренерів, серед яких і Андрій Шевченко — тодішній очільник збірної України.

Чемпіонат Європи-2024 відбудеться з 14 червня до 14 липня у Німеччині. Серед учасників континентальної першості й збірна України, яка подолала два раунди плей-оф.

Євро-2024 з футболу: останні новини

На початок