"Не збавляємо обертів". Кріштіану Роналду оформив 65-й хет-трик у кар'єрі: як це сталося

Кріштіану Роналду проводить другий рік за "Аль-Наср"
Кріштіану Роналду проводить другий рік за "Аль-Наср". Фото: Mohammed Saad/Anadolu via Getty Images

Форвард вдруге поспіль відзначився хет-триком за "Аль-Наср".

Кріштіану Роналду відзначився другим хет-триком поспіль в матчі Професійної ліги Саудівської Аравії. Клуб "Аль-Наср" на виїзді розгромив "Абха" з рахунком 8:0.

У Саудівській Аравії 5-разовий володар "Золотого м'яча" виступає від початку 2023 року. За "Аль-Наср" португалець провів уже 60 матчів в усіх турнірах і забив 56 голів.

В матчі 26-го туру Професійної ліги Саудівської Аравії Роналду відіграв лише перший тайм. Однак, за цей час команда португальця забила п’ять голів: три з них оформив Роналду, а ще в одному зробив асист.

Як зіграв Кріштіану Роналду?

• Португальський форвард відкрив рахунок у матчі, реалізувавши штрафний удар.
  • Через 10 хвилин Роналду оформив дубль — перекинув сітку ударом зі штрафного, голкіпер "Абхи" не відреагував на удар.
  • На 33-й хвилині Роналду віддав перший асист у поєдинку: після його передачі відзначився Садіо Мане.
  • Наприкінці першого тайму Роналду оформив ще гол+пас. Після перерви португалець на полі не з'явився.

Всі результативні дії Кріштіану Роналду в матчі за "Аль-Наср"

Після матчу Роналду коротко прокоментував свій хет-трик у грі проти "Абхи". Він став для нього другим поспіль за "Аль-Наср" у чемпіонаті.

"Ми не збавляємо обертів!" – написав португальський нападник.

Що означає хет-трик Роналду

• Роналду забив хет-трик у двох матчах поспіль за "Аль-Наср".
  • Португалець забивав хет-трик останні 15 років поспіль.
  • До 30 років Роналду здійснив 30 хет-триків, а після 30 – ще 35. У матчі проти "Абхи" португалець оформив 65-й хет-трик в кар’єрі.
  • Роналду залишилось зробити ще п’ять результативних дій (зараз 29 голів +10 асистів), щоб побити рекорд чемпіонату Саудівської Аравії. Наразі він належить мексиканцю Абдерразаку Амдаллі, який виступає за "Аль-Іттіхад". У сезоні 2018/19 футболіст зробив 43 результативні дії: 34 голи і 9 асистів.

Що відомо?

• Контракт Роналду з "Аль-Насром" розрахований до завершення сезону 2024/25.
  • 39-річний форвард продовжує регулярно викликатися до табору національної збірної Португалії та забив десять голів за національну збірну у 2024 році.
  • Зі збірною Роналду вп'яте в кар'єрі братиме участь у фінальній частині чемпіонату Європи, який Португалія виграла у 2016 році.