"Бенфіка" з Анатолієм Трубіним вилетіла з Кубка Португалії: як зіграв українець

Анатолій Трубін, голкіпер "Бенфіки"
Анатолій Трубін. Фото: Gualter Fatia/Getty Images

Як минув матч.

"Бенфіка" з Анатолієм Трубіним за крок до фіналу завершили виступи у Кубку Португалії. Сталося це за підсумками півфінального матчу Кубка Португалії проти "Спортінга".

Наприкінці лютого "Бенфіка" зіграла перший півфінальний матч проти "Спортінга". Поєдинок завершився перемогою "левів" 2:1.

Щоб пройти у фінал Кубка Португалії "Бенфіка" мала у матчі-відповіді виграти протистояння з перевагою мінімум в один м’яч, щоб перевести гру в овертайм. Однак, за результатами матчу пройти у фінал господарям так і не вдалося.

Як минув матч за участі Трубіна

• Український воротар вийшов у стартовому складі "Бенфіки" на матч-відповідь проти "Спортінга".
  • У першому таймі команди не відкрили рахунок. "Спортінг" володів м’ячем 59 % ігрового часу та завдав один удар у площину воріт. Натомість "Бенфіка" зробила дві спроби відзначитися у воротах суперника.
  • На 47-й хвиліні матчу "Спортінг" відкрив рахунок: півзахисник Мортен Г'юлманд прострілив з-за меж штрафного майданчика і відправив м’яча у праву дев’ятку.
  • Не пройшло й п’яти хвилин, як "Бенфіка" зрівняла рахунок в матчі. Захисник "орлів" Ніколас Отаменді отримав прострільну передачу в штрафний майданчик від форварда Давіда Нереса і відзначився голом — 1:1.
  • Другий гол у ворота "Бенфіки" став результатом форс-мажору. Трубін відбив м’яч, який летів у ворота, однак влучив в ноги нападника "Спортінга", від якого той залетів у сітку.
  • На 64-й хвилині команда Трубіна зрівняла рахунок, коли півзахисник Рафа Сілва пробив низом по центру воріт. Однак матч закінчився з результатом 2:2 — у фінал пройшов "Спортінг".
  • За весь матч Трубін виконав чотири сейви.

Анатолій Трубін і «Бенфіка»: що відомо

• 22-річний воротар, вихованець "Шахтаря". До "Бенфіки" воротар перейшов влітку 2023 року за 10 мільйонів євро.
  • У лютому Трубін побив абсолютний рекорд "Бенфіки" за кількістю відбитих пенальті за один сезон (3).
  • У нинішньому сезоні українець провів за "орлів" 41 матч, з яких 16 відстояв "на нуль".
  • Наступний матч "Бенфіка" також проведе проти лісабонського "Спортінга". Команди зіграють у 28-му турі чемпіонату Португалії.
  • Наразі "орли" посідають друге місце в турнірній таблиці з результатом 67 очок, "Спортінг" – перше, 68 очок.