"Починається нова сторінка". Олімпійський чемпіон з плавання Джозеф Скулінг офіційно завершив кар’єру

"Починається нова сторінка". Олімпійський чемпіон з плавання Джозеф Скулінг офіційно завершив кар’єру

Джозеф Скулінг виборов "золото" у боротьбі з легендарним Майклом Фелпсом
Джозеф Скулінг виборов "золото" у боротьбі з легендарним Майклом Фелпсом. AP/Tatan Syuflana

Він є єдиним олімпійським чемпіоном в історії цієї країни.

Олімпійський чемпіон з плавання із Сингапуру Джозеф Скулінг завершив кар’єру. Про це спортсмен повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Скулінг — перший і єдиний олімпійський чемпіон із Сінгапуру. Золоту медаль плавець виборов на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро: випередив легендарного Майкла Фелпса на дистанції 100 метрів батерфляєм з результатом 50.39 секунд.

Окрім "золота" Олімпійських ігор плавець здобув "бронзу" чемпіонату світу з водних видів спорту у 2017 році. Також вигравав інші медалі на Азійських іграх та Іграх Південно-Східної Азії. На своїй сторінці Джозеф Скулінг написав, що вдячний плаванню, але настав час почати новий етап життя.

"Сьогодні починається нова сторінка — я завершую кар'єру у плаванні. Я сповнений вдячності за кожен досвід, який плавання принесло в моє життя. Перемоги були надихаючими, поразки – принизливими, і разом вони викували в мені стійкість», – написав плавець".

Спортсмен подякував родині та уболівальникам та зазначив, що сподівається на таку ж підтримку в наступних етапах життя.

"Поки я відходжу від змагань, плавання назавжди залишиться частиною того, ким я є. Це дало мені платформу, щоб надихнути інших йти за своїми мріями, попри труднощі.

Прагну знайти для себе нові захоплення, стикатися з різними викликами та бачити, куди мене приведе цей наступний етап життя. Дякую моїм прихильникам за те, що вони підтримували мене на кожному кроці. Сподіваюся, що ви приєднаєтеся до мене, коли я розпочну цю нову пригоду", – написав Скулінг в Instagram.

Джозеф Скулінг: що відомо?

  • 28-річний плавець із Сінгапуру.
  • Скулінгу належать вісім рекордів Сінгапуру у плаванні: шість в індивідуальних змаганнях і два в естафетах.
  • Автор єдиного "золота" Сінгапуру на Олімпійських іграх. Загалом ця країна виборола п'ять нагород на Олімпіадах (одне "золото" та по дві срібні та бронзові медалі).
На початок