Український велогонщик Андрій Пономар потрапив в аварію під час багатоденки в Італії: що відомо

Український велогонщик Андрій Пономар потрапив в аварію під час багатоденки в Італії: що відомо

Український велогонщик Андрій Пономар
Андрій Пономар. Getty Images/Tim de Waele

Впав на останньому етапі гонки.

Український велогонщик Андрій Пономар не зумів фінішувати у багатоденній гонці Coppi e Bartali в Італії. Спортсмен потрапив в аварію на фінальному етапі змагань.

Як повідомила пресслужба команди Пономара Team Corratec, українець впав, перебуваючи в першій групі учасників гонки. Його доставили до лікарні, наразі інформації про стан велогонщика немає.

Багатоденка Coppi e Bartali проходить протягом п'яти днів. На перших чотирьох етапах гонки найкращим результатом Пономара стало 28-ме місце за підсумками другого дня. Заключний етап українець розпочинав на 30-й позиції у генеральній класифікації.

Пономар приєднався до італійської команди Професійного туруДругий за рангом тур після Світового. Team Corratec у 2023 році. У нинішньому сезоні він взяв участь у багатоденках в ОАЕ та французькому Гарі, обидва рази увійшовши у топ-15 юнацької класифікації. Натомість участь у Турі Провансу Андрій припинив на першому етапі.

Хто такий Андрій Пономар

  • 21-річний український шосейний велогонщик з Чернігова.
  • З 2021 року виступає на професійному рівні. У 2023 році — гонщик команди Світового туру Arkea-Samsic.
  • Чемпіон України-2021 у класичній шосейній гонці. Національний чемпіон у класичній та гонці з роздільним стартом серед юніорів 2019 року.
  • Чемпіон Європи серед юніорів у шосейних перегонах 2019 року.
  • У 2021-2022 роках у складі італійської Androni Giocattoli–Sidermec двічі проїхав Джиро д'Італія, один з трьох шосейних Грандтурів. У 2021-му закінчив тритижневу гонку в топ-70 генеральної класифікації — 67-ме місце.
На початок