Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
"Борнмут" з Іллею Забарним вперше від початку року переміг в матчі АПЛ: як зіграв українець

. Ілля Забарний в "Борнмуті". Фото: Getty Images

"Вишні" не вигравали в чемпіонаті у семи поєдинках поспіль.

Ілля Забарний зіграв за "Борнмут" у 27-му турі англійської Прем'єр-ліги. Команда українського захисника на виїзді перемогла "Бернлі" — 2:0.

До матчу в Бернлі "вишні" не перемагали в усіх турнірах протягом шести матчів поспіль. У чемпіонаті Англії ця серія сягнула вже семи поєдинків.

На матч з аутсайдером АПЛ Забарний вийшов у стартовому складі на звичній позиції центрального захисника. В основі 21-річний українець розпочинав свій 27-й поєдинок поспіль у нинішньому чемпіонаті.

Як пройшов матч?

• За матч "Бернлі" вдвічі перевершив гостей за числом ударів: 20:10 — у бік воріт, 6:3 — в площину.
  • Натомість обидва голи в поєдинку забив "Борнмут". На 13-й хвилині рахунок відкрив Джастін Клюйверт, а наприкінці основного часу перемогу своєї команди довершив Антуан Семеніо.
  • За 90 хвилин Забарний двічі відбирав м'яч у суперника й заблокував два удари гравців "Бернлі" — обидва показники стали найкращими серед захисників "Борнмута".
  • Ілля також виграв три єдиноборства і віддав 11 передач на партнерів. Протягом матчу українець 35 разів зустрічався з м'ячем.

Що означає перемога "Борнмута"?

• Команда Андоні Іраоли здобула першу перемогу в чемпіонаті від початку року. У 2024-му команда дотепер мала чотири поразки та три нічиї в АПЛ.
  • "Борнмут" завдяки перемозі відірвався на відстань 11 очок від зони вильоту. Із грою в запасі "вишні" посідають у турнірній таблиці 13-те місце.

АПЛ 2023/24: турнірна таблиця

• 11. "Челсі" — 36 очок (26 матчів), 44:43 (різниця голів)
  • 12. "Фулгем" — 35 (27), 39:42
  • 13. "Борнмут" — 31 (26), 35:47
  • 14. "Крістал Пелас" — 28 (27), 32:47
  • 15. "Брентфорд" — 26 (27), 39:50

У всіх турнірах сезону 2023/24 в Забарного — 31 матч. Лише одного разу — в третьому колі Кубка Англії проти КПР (3:2) — українець не проводив на полі 90 хвилин.

Наступний матч "Борнмут" проведе в суботу, 9 березня, коли прийматиме в чемпіонаті головного аутсайдера ліги "Шеффілд Юнайтед".