Біатлон: Кубок світу
Чотири українці фінішували в топ-40 індивідуальної гонки Кубка світу в Голменколлені: результати

Біатлоніст збірної України Дмитро Підручний на чемпіонаті світу-2024.
Дмитро Підручний. Фото: Kevin Voigt/Getty Images

Найкращим результатом стало 30-те місце Дмитра Підручного.

Перший змагальний день етапу Кубка світу з біатлону в норвезькому Голменколлені завершився індивідуальною гонкою серед чоловіків. Участь у змаганнях взяли п'ять біатлоністів збірної України.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки Кубка світу на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

До заяки "синьо-жовтих" на гонку увійшли всі п'ять біатлоністів, що вирушили з командою на етап у Норвегії. Спортсменам належало подолати 20 кілометрів дистанції з чотирма вогневими рубежами.

Як пройшла гонка?

• Лідер збірної Дмитро Підручний, що вибігав на дистанцію під дев'ятим номером, на стрільбищі заробив три штрафні хвилини і фінішував на межі топ-30. На дистанції був найшвидшим серед українців — 24-й час у гонці.
  • Тарас Лесюк виходив з двох рубежів — другого й третього — у межах топ-10. Вирішальною для українця стала заключна "стійка", де українець припустився своїх єдиних помилок на стрільбищі — дві штрафні хвилини.
  • Фінішу Лесюк врешті дістався із 33-м часом, на відстані 14.5 секунди від Підручного — це третій топрезультат Тараса в особистих змаганнях Кубка світу.
  • Найкращу стрільбу серед "синьо-жовтих" продемонстрував Антон Дудченко, що закрив 19 мішеней — єдиної хиби українець припустився на першій "стійці". На фініші він програв Лесюку 2.2 секунди.
  • До залікової зони з двома промахами заїхав Артем Прима — 40-й час. Претендував на очки й Денис Насико, але через хвилину штрафу на останній стрільбі випав до шостого десятка.
  • Подіум з трьох норвежців у "індивідуалці" очолив Штурла Легрейд, який випередив Тар'єя Бьо завдяки бездоганній роботі на вогневих рубежах. "Бронзу" в боротьбі з французом Еріком Перро здобув Ветле Крістіансен.

• 51. Денис Насико (Україна, 0+1+0+1) +6:35.1

Етап у Голменколлені продовжиться в суботу, 2 березня, двома масстартами. Перша, жіноча гонка на 12.5 км стартує о 14:20 за київським часом.