Біатлон: Кубок IBU
Збірна України фінішувала 16-ю в юнацькій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Олександр Біланенко
Олександр Біланенко. Фото: William Lucas/IOC

Як пройшла гонка.

На юніорському чемпіонаті світу з біатлону стартував заключний відрізок турніру — командні естафети. Програму змагального дня п'ятниці, 1 березня, відкрила гонка серед юнаків.

До складу України на юнацьку естафету увійшли Олександр Біланенко, Дмитро Крюков та Микола Грущак. "Синьо-жовті" стартували у гонці під восьмим номером.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського чемпіонату світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

Як пройшла гонка

• На першому етапі Олександр Біланенко використав чотири додаткові патрони та заробив одне коло штрафу. Естафету він передав на 11-му місці з відставанням від лідера гонки у 1:22 хвилини.
  • Дмитро Крюков пройшов свій етап без штрафних кіл, використавши три запасні патрони, однак не зумів покращити позицію України — на передачі естафети був лише 15-м.
  • На заключному відрізку гонки Микола Грущак використав два запасні патрони і фінішував на 16-му місці. Підсумкове відставання від переможців гонки склало понад шість хвилин.
  • Впевнену перемогу в естафеті здобула збірна Норвегії, яка випередила Францію майже на дві хвилини. Чемпіонами світу стали Ісак Скогранд, Олівер Алм та Каспер Калкенберг.

• 16. Україна (1+9) +6:15.2

Юніорський чемпіонат світу продовжиться естафетною гонкою серед дівчат. Вона відбудеться у п'ятницю, 1 березня, початок — о 13:30 за київським часом.