Олена Городна фінішувала в топ-20 юніорського спринту ЧС-2024 з біатлону: результати українок

Українська біатлоністка Олена Городна на юніорському ЧС-2024 в Отепяе, Естонія.
Олена Городна. Фото: Grega Valancic/VOIGT/GettyImages

До залікової зони заїхала одна біатлоністка "синьо-жовтих".

П'ятий день ЧС-2024 з біатлону серед юнаків та юніорів завершився спринтом за участю юніорок. Зі складу збірної України 7.5-кілометрову дистанцію подолали чотири біатлоністки.

У першій особистій гонці юніорок в естонському Отепяе — "індивідуалці" на 12.5 кілометра — найкращий результат українок із 19-м часом продемонструвала Олена Городна. Поза заліковою зоною змагання завершили Ірина Шевченко, Валерія Шейгас і Поліна Пуцко.

"Синьо-жовті" зберегли склад перед спринтом, де збірна вдруге мала одну представницю в топ-40 фінішного протоколу.

Як пройшла гонка?

• Олена Городна вдруге була найкращою серед українок. Цьогорічна учасниця Кубка світу не закрила дві мішені на "лежці" та фінішувала з 18-м часом.
  • Для місця в топ-10 українці забракло 10.5 секунди. Серед усіх учасниць Олена стала 12-ю за швидкострільністю та 16-ю — за ходом на дистанції.
  • Ірина Шевченко покращила власний результат в "індивідуалці", фінішувавши на підступах до топ-40 із третьою найшвидшою стрільбою серед усіх учасниць. На стрільбищі українка обмежилася однією хибою на "лежці".
  • До 40 секунд Шевченко програла Валерія Шейгас, що заробила єдине коло штрафу на "стійці". Поліна Пуцко ходом програла лідерці 3:38 хвилини і завершила спринт у сьомому десятку.
  • Звання чемпіонки світу вперше виборола 21-річна шведка Сара Андерссон. Вона була найшвидшою на дистанції, не закрила єдину мішень на "стійці" та здобула свою другуПісля "срібла" спринту Кубка IBU в Контіолахті. особисту нагороду в міжнародному сезоні 2023/24.