Андрій Лунін провів дев'ятий "сухий" матч за "Реал" у сезоні: мадридці обіграли "Севілью" у чемпіонаті Іспанії

. Фото: Diego Souto/Getty Images

В актиі українця один надважливий сейв.

25-річний український воротар Андрій Лунін зіграв сьомий поспіль матч за мадридський "Реал" в усіх турнірах. Голкіпер вийшов в основі та відіграв увесь поєдинок чемпіонату Іспанії проти "Севільї".

"Реал" до цього матчу підходив у статусі лідера національної першості, тоді як "Севілья" йшла тільки на 15-му місці. Утім, матч склався непросто для мадридського клубу і його результат вирішив один гол в кінці матчу.

На 81-й хвилині Лука Модрич ударом з-за меж штрафного забив єдиний гол та приніс "Реалу" перемогу – 1:0. До цього у першому таймі VAR скасував інший гол мадридців, а в другому таймі (за рахунку 0:0) Лунін не дав "Севільї" відкрити рахунок.

Після цієї перемоги "Реал" Мадрид набрав 65 очок за 26 матчів у чемпіонаті Іспанії. Відрив від "Барселони", яка піднялася на друге місце, складає 8 очок.

Як зіграв Андрій Лунін у матчі "Реал" – "Севілья"

• Здійснив один сейв у матчі – це був єдиний удар "Севільї" у ствір воріт. Ісаак Ромера пробивав впритул на старті другого тайму, але Лунін встиг зреагувати і відбив м'яч.
  • За матч Андрій віддав 10 точних передач (100% точності), 21 раз торкався м'яча.

Це був дев'ятнадцятий матч для Луніна у сезоні за "Реал" і дев'ятий – "сухий". Усього за кар'єру в Мадриді Андрій уже зіграв 36 матч за команду і 13-й раз покидав поле без пропущених голів.