Сергій Кривцов разом з Мессі та Суаресом дебютував у новому сезоні МЛС: як минув матч "Інтер Маямі"

Сергій Кривцов
Сергій Кривцов. Фото: ФК "Інтер Маямі"

Українець провів повний поєдинок.

Захисник Сергій Кривцов розпочав свій другий сезон у складі "Інтер Маямі". Українець взяв участь у поєдинку-відкритті регулярного чемпіонату МЛС проти "Реал Солт Лейк".

Кривцов перейшов до "Інтер Маямі" у січні 2023 року на правах вільного агента після того, як провів майже 13 років у складі "Шахтаря". У дебютному сезоні в США українець відіграв 26 матчів в МЛС і забив один гол, а також виграв перший міжнародний трофей — Кубок ліг.

У міжсезоння "Інтер Маямі" зберіг у складі лідерів команди — Ліонеля Мессі, Жорді Альбу та Серхіо Бускетса. Окрім того, клуб із Флориди підсилився ще одним колишнім гравцем "Барселони" — форвардом Луїсом Суаресом.

Як минув матч "Інтер Маямі" за участі Кривцова

• Поєдинок "Інтер Маямі" — "Реал Солт Лейк" відкрив новий сезон МЛС. Кривцов з'явився на полі з перших хвилин, разом з ним до старту потрапили й зіркові Мессі та Суарес.
  • Гол у матчі було відкрито наприкінці першого тайму. Мессі віддав передачу на півзахисника Роберта Тейлора, який "прошив" голкіпера ударом з меж штрафного майданчика.
  • У другому таймі результативною дією відзначився й Суарес. На 83-й хвилині уругвайський форвард асистував хавбеку Дієго Гомесу, який й встановив підсумковий рахунок — 2:0.
  • Кривцов відіграв повний матч. За відведений час українець віддав 50 точних передач з 55 — четвертий результат у складі "Інтера" після Мессі, Бускетса і Альби. Окрім того, захисник виграв три верхові дуелі та здійснив один відбір м'яча.

Сергій Кривцов в "Інтер Маямі": що відомо

• Контракт Кривцова з "Інтер Маямі" розрахований до грудня 2024 року та має опцію продовження на один сезон.
  • Сергій зіграв 38 матчів за команду після того, як перейшов до неї на початку 2023 року. На рахунку українця один гол та одна результативна передача у складі флоридців.
  • Наступний матч у межах МЛС "Інтер Маямі" проведе у ніч на понеділок, 26 лютого, проти "Лос-Анджелес Гелаксі" на виїзді.