Україна визначилася із місцем проведення зустрічі з Румунією у відборі Кубка Біллі Джин Кінг-2024: де відбудуться матчі

Україна визначилася із місцем проведення зустрічі з Румунією у відборі Кубка Біллі Джин Кінг-2024: де відбудуться матчі

Даяна Ястремська у збірній України з тенісу в матчі Кубка Біллі Джин Кінг 2023 року.
Даяна Ястремська в складі збірної України з тенісу. Фото: ФТУ

У квітні команди розіграють путівку до фінального турніру.

Жіноча збірна України визначилася з місцем проведення наступної матчевої зустрічі в Кубку Біллі Джин Кінг. У квітні "синьо-жовті" зіграють у кваліфікації проти Румунії.

Дводенна зустріч до трьох перемог відбудеться 12-13 квітня на американському острові Амелія, штат Флорида. Час початку ігор та склад збірної України будуть визначені згодом.

Українки вперше від початку повномасштабного російського вторгнення гратимуть домашню матчеву зустріч у США. Протягом 2023 року збірна приймала команду Чехії в турецькій Антальї, Японію — в литовському Вільнюсі.

Кваліфікаційна матчева зустріч у квітні припадатиме на завершення "американської" частини сезону в турі WTA. Протягом березня у країні відбудуться хардові турніри в Індіан-Веллсі, Маямі та Чарльстоні; у квітні ж Чарльстон прийматиме вже ґрунтові змагання серії WTA 500.

Що відомо про матч Україна — Румунія?

  • Переможниці матчевої зустрічі розіграють путівку до фінального турніру Кубка Біллі Джин Кінг, який у листопаді прийматиме іспанська Севілья.
  • Україна претендуватиме на дебютний вихід до фінальної частини Кубка Біллі Джин Кінг у новітній історії турніру. У двох попередніх розіграшах збірна поступалася на етапі відбору Чехії та США.
  • Україна — несіяна команда в парі. У рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг збірна поступається Румунії шістьма сходинками: 18-те й 12-те місця відповідно.

Хто відібрався до фіналу Кубка Біллі Джин Кінг-2024?

  • Іспанія — господарки турніру
  • Канада — чинні чемпіонки
  • Італія — фіналістки сезону-2023
  • Чехія — володарки вайлдкарду від організаторів
На початок