Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
"Евертон" з Віталієм Миколенком продовжив серію без перемог у всіх турнірах: як зіграв українець

Український захисник Віталій Миколенко в матчі 25-го туру АПЛ "Евертон" — "Крістал Пелас".
Віталій Миколенко в матчі з "Крістал Пелас". Фото: Peter Byrne/PA Images via Getty Images

У чемпіонаті "іриски" врятували нічию проти "Крістал Пелас".

Віталій Миколенко зіграв за "Евертон" у матчі 25-го туру англійської Прем'єр-ліги. Команда українського захисника на своєму полі поділила очки з "Крістал Пелас" — нічия 1:1.

Миколенко увосьме поспіль вийшов у стартовому складі "ірисок" у чемпіонаті. У схемі з чотирма захисниками футболіст збірної України розташувався на лівому фланзі.

Як зіграв Віталій Миколенко?

• На 60-й хвилині мав нагоду забивати: першим дотиком завдав удару з межі штрафного майданчика — спробу заблокував захисник.
  • "Пелас" відкрив рахунок після години ігрового часу. На підступах до карної зони Миколенко зустрічав Джордана Аю, але ганець видовищно пробив з дальньої відстані — 0:1.
  • У компенсований час Миколенко був близький до результативної передачі, але після закидання українця до штрафного португалець Бету головою пробив повз ворота.
  • Віталій залишався на полі до фінального свистка. 77 разів українець зустрічався із м'ячем, виконавши 46 прицільних передач на партнерів.

"Евертон" в останні 10 хвилин основного часу врятував нічию після розіграшу кутового. Свій другий гол у сезоні Прем'єр-ліги забив "джокер" господарів Амаду Онана, який вийшов на заміну в другому таймі.

Що означає нічия "Евертона"?

• Команда Миколенка завдяки здобутому очку покинула зону вильоту й посідає 17-те місце в таблиці ліги.
  • Найближчого переслідувача "Лутон" мерсисайдці випереджають лише завдяки кращій різниці голів. У цьогорічного новачка АПЛ також залишається гра в запасі.
  • "Евертон" продовжив свою серію без перемог до п'яти поспіль матчів у всіх турнірах. Команда Шона Дайча не виграє від 17 січня, коли перемогла саме "Крістал Пелас" в 1/32 фіналу Кубка Англії (1:0).

Наступний матч "іриски" проведуть у суботу, 24 лютого, на виїзді проти "Брайтона". Початок зустрічі — о 17:00 за київським часом.