Анатолій Трубін вперше пропустив два голи у матчі чемпіонату Португалії за "Бенфіку": як зіграв українець

Анатолій Трубін робить сейв у складі "Бенфіки"
Анатолій Трубін. Фото: Joao Rico/Getty Images

Результативна нічия проти "Віторії".

"Бенфіка" Анатолія Трубіна вперше за два місяці втратила очки у чемпіонаті Португалії. Лісабонці на виїзді зіграли внічию проти "Віторії Гімарайнш" — 2:2.

Переможна серія "Бенфіки" в чемпіонаті перед грою 11 лютого нараховувала сім матчів поспіль. У турнірній таблиці команда залишалася другою, однак відставання від "Спортінга" складало лише один бал.

Трубін вийшов у стартовому складі чинних чемпіонів Португалії у 17-му поєдинку чемпіонату поспіль. Ігри Прімейри українець не пропускає із середини вересня 2023 року, коли закріпився в статусі першого номера команди.

Як пройшов матч за участі Трубіна

• Трубін активно вступив у гру вже на першій хвилині матчу. Українець здійснив сейв після дального удару форварда "Віторії" Жоти Сілви.

• До кінця тайму українець ще двічі відбивав удари суперників. Зокрема, врятував "Бенфіку" на 32-й хвилині після потужної спроби хавбека Нуну Сантоса, який пробивав у межах штрафного майданчика.

• Утім, зберегти свої ворота "сухими" у першому таймі Трубін не зумів: на 35-й хвилині пропустив з пенальті від півзахисника Тіагу Сілви. Голкіпер вгадав напрямок удару, однак Сілва направив м'яч у верхній кут воріт.
  • На перерву команди пішли за рівного рахунку: на 41-й хвилині хавбек "Бенфіки" Рафа Сілва відновив паритет.
  • У середині другого тайму Трубін пропустив другий гол: форвард Андре Сілва після прострілу у штрафний переправив м'яч у дальній кут воріт без шансів для українця.
  • На 73-й хвилині воротар збірної України врятував "Бенфіку" від третього пропущеного м'яча, відбивши ногою удар Жоти Сілви. Цей сейв став для Трубіна четвертим і заключним у матчі.

• На останній хвилині основного часу "Бенфіка", яка провела половину тайму у більшості, зрівняла рахунок зусиллями форварда Артура Кабрала. У підсумку — 2:2.
  • Трубін вперше пропустив два голи у матчі чемпіонату Португалії. Загалом в українця дев'ять пропущених м'ячів у 17 поєдинках Прімейри — найкращий результат серед воротарів, що провели мінімум 10 матчів. Трубін також дев'ять разів зіграв "на нуль".

Анатолій Трубін та "Бенфіка": що відомо?

• В усіх турнірах Трубін провів свій 29-й матч за "Бенфіку". Він пропустив 25 голів та 11 разів зіграв "на нуль".
  • У турнірній таблиці чемпіонату Португалії "Бенфіка" посідає перше місце, набравши 52 очки. Команда Трубіна за додатковими показниками випереджає "Спортінг", у якого є гра в запасі.
  • Наступний матч лісабонці проведуть у четвер, 15 лютого, проти "Тулузи" вдома у плей-оф Ліги Європи.