"Винен мені бій". Філіп Хргович готовий замінити Ф'юрі в поєдинку з Олександром Усиком

"Винен мені бій". Філіп Хргович готовий замінити Ф'юрі в поєдинку з Олександром Усиком

"Винен мені бій". Філіп Хргович готовий замінити Ф'юрі в поєдинку з Олександром Усиком
Філіп Хргович. Фото: Hassan Ammar/AP Photos

Непереможний хорват — обов'язковий претендент за лінією IBF.

Філіп Хргович заявив про бажання боксувати з Олександром Усиком після відкладення бою українця з Тайсоном Ф'юрі. Про це повідомляє журналіст ESPN Майк Коппінджер.

Усик та Ф'юрі мали побитися 17 лютого за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій ваговій категорії. Проте британець зазнав розсічення над оком і не зможе боксувати найближчим часом.

31-річний хорват Хргович, бронзовий призер Олімпіади-2016, є обов'язковим претендентом на зустріч з Усиком за лінією IBF. Організація санкціонувала їхній бій у 2023 році — він мав відбутися після поєдинку українця з Ф'юрі.

Перший номер рейтингу IBF Хргович виявив бажання замінити Ф'юрі в чемпіонському поєдинку з Усиком 17 лютого. На кону в такому разі стоятимуть три основних титули — WBA, WBO та IBF, якими володіє українець.

"Позаяк Ф'юрі травмувався, я готовий битися з Усиком. Давай, Усик, ти винен мені мій обов'язковий бій. Прийшов час нарешті боксувати зі мною", — сказав хорват.

Видання Boxing News повідомляло, що команда Усика, попри травму Ф'юрі, хоче провести бій саме 17 лютого. Промоутер українця Олександр Красюк підтвердив, що потенційним суперником чемпіона світу розглядають Хрговича.

"У боксі таке буває, — сказав Красюк про травму Ф'юрі в коментарі для Tribuna.com. — Сергій ЛапінТренер Олександра Усика. класну ідею подав — бій з Хрговичем. Зараз над нею всі працюють".

Якщо бій відбудеться у заплановану дату, Хргович матиме лише два тижні на підготовку. Хорват також боксуватиме вдруге за два місяці — лише 23 грудня він у першому раунді нокаутував австралійця Марка де Морі.

Результат бою з де Морі продовжив серію Хрговича до 17 виграних професійних поєдинків поспіль. 14 своїх перемог хорват здобув достроково, ще три — одностайними рішеннями суддів.

На початок