Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Єгор Ярмолюк доклався до голу "Брентфорда" в матчі АПЛ проти "Тоттенгема": як зіграв українець

Єгор Ярмолюк у матчі 22-го туру АПЛ 2023/24 "Тоттенгем" — "Брентфорд".
Єгор Ярмолюк у матчі з "Тоттенгемом". Фото: Ryan Pierse/Getty Images

Хавбек провів на полі 33 хвилини після виходу на заміну.

Півзахисник англійського "Брентфорда" Єгор Ярмолюк провів свій 13-й матч у сезоні Прем'єр-ліги 2023/24. Команда українця на виїзді програла "Тоттенгему" — 2:3.

19-річний Ярмолюк незмінно брав участь у 12 попередніх матчах "Брентфорда" в чемпіонаті. Від початку 2024 року він також двічі виходив на заміну в поєдинках Кубка Англії проти "Вулвергемптона" (1:1 та 2:3).

Матч із "Тоттенгемом" у 22-му турі АПЛ Ярмолюк розпочинав на лаві запасних. На поле українець вийшов на 57-й хвилині, коли "Брентфорд" поступався із рахунком 1:3.

Як зіграв українець?

• Власних ударів по воротах за 33 хвилини на полі Ярмолюк не завдавав. Натомість українець віддав вісім прицільних передач на партнерів і заробив один штрафний.
  • На останній хвилині основного часу Єгор отримав попередження, коли в центрі поля порушив правила у боротьбі із суперником Ієномою Удоджі.
  • Із українцем на полі "бджоли" відіграли один м'яч відставання. Українець безпосередньо відзначився в епізоді: пресинг у виконанні Ярмолюка призвів до помилки Удоджі, що вивів на ударну позицію суперника Айвена Тоні — 2:3.

АПЛ. 22-й тур

"Тоттенгем" — "Брентфорд" 3:2

Голи: Удоджі, 48, Джонсон, 49, Рішарлісон, 56 — Мопе, 15, Тоні, 67

Єгор Ярмолюк у "Брентфорді": що відомо?

• Поразка залишила "Брентфорд" на 15-му місці в турнірній таблиці АПЛ. Команда має чотири очки переваги над суперниками в зоні вильоту.
  • В усіх турнірах Ярмолюк провів свій 16-й матч за першу команду "Брентфорда" в сезоні 2023/24. Результативними діями українець не відзначався.
  • Наступний матч "бджоли" проведуть у понеділок, 5 лютого, проти чинних чемпіонів ліги з "Манчестер Сіті". Початок зустрічі — о 22:00 за київським часом.