Святослав Михайлюк провів свій найрезультативніший матч в сезоні НБА: як зіграв українець

. Святослав Михайлюк. Фото: AP Photos

"Бостон" українця зазнав найбільшої поразки від початку чемпіонату.

Святослав Михайлюк провів свій найрезультативніший матч у складі "Бостон Селтікс" в регулярному чемпіонаті НБА. З українським захисником команда поступилася "Мілвокі Бакс" із рахунком 102:135.

У нинішньому регулярному чемпіонаті Михайлюк дотепер набирав не більше п'яти очок. Максимальний ігровий час українця в сезоні 2023/24 становив 16 хвилин у грудневому поєдинку проти "Сакраменто" (144:119).

У матчі лідерів Східної конференції НБА в ніч на п'ятницю, 12 січня, Михайлюк залишився поза стартовим складом "Селтікс". До гри він увійшов на старті третьої чверті, коли суперник вів із розгромним рахунком 75:38.

Які рекорди сезону побив Михайлюк?

• 9 очок — найрезультативніший офіційний матч Святослава за "Бостон Селтікс" у сезоні 2023/24.
  • 17 хвилин — рекордний ігровий час українського захисника в регулярному чемпіонаті 2023/24.
  • 66.7% — найкраща реалізація триочкових кидків Михайлюка в нинішньому сезоні. Українець виконав три дальні спроби та реалізував дві з них.

"Бостон" зазнав своєї найбільшої поразки в сезоні 2023/24. "Кельти" залишаються на чолі Східної конференції НБА з показником у 29 перемог — найбільшим серед усіх команд регулярного чемпіонату.

Наступний матч "Селтікс" проведуть у ніч проти неділі, 14 січня. На домашньому майданчику команда прийматиме "Г'юстон", дев'яту команду Західної конференції.

Від початку сезону Михайлюк у середньому приносить "Бостону" 2.2 очка за вісім хвилин на майданчику. Українець має з клубом контракт до кінця сезону 2023/24.