Ігри Нескорених
Ігри Нескорених
Україна визначила склад на змаганнях Повітряних Сил США-2024: хто у заявці

Україна визначила склад на змаганнях Повітряних Сил США-2024: хто у заявці

Україна визначила склад на змаганнях Повітряних Сил США-2024: хто у заявці
. Дмитро Терещенко під час змагань з веслування на відборі до турніру Повітряних сил США. Фото: Олександр Магула/Суспільне

До переліку учасників потрапили 30 ветеранів та військовослужбовців.

Визначився склад збірної України на змаганнях Повітряних Сил США – турнірі військовослужбовців та ветеранів з адаптивних видів спорту. Заявку оприлюднила пресслужба української команди.

Претенденти до складу збірної України на United States Air Force Trial-2024 визначалися у національному відбірковому турнірі 12-15 грудня 2023 року у Києві за участі 173 військових та ветеранів з різних регіонів країни. Учасники змагалися у восьми адаптивних видах спорту: велоспорт, веслування на тренажерах, легка атлетика, баскетбол на візках, волейбол сидячи, паверліфтинг, плавання та стрільба з лука.

Фінальну заявку із 30 учасників визначила відбіркова комісія Міністерства у справах ветеранів України шляхом голосування. При формуванні переліку зважували спортивні досягнення, які впливали на 50% вибору, а також психологічні аспектиЯк пояснюють організатори, ідеться про психологічну стабільність, соціалізацію і командність. (25%) та соціальний факторЗалученість до ветеранської спільноти та ветеранських видів спорту, мотивація показувати результат. (25%).

Заявка України на United States Air Force Trial-2024

  • Ветерани та військовослужбовці: Василь Барилюк, Ілля Денисенко, Герман Золотарьов, Олександр Катаула, Костянтин Кашула, Вадим Кіріченко, Тимур Леон, Олександр Недашковський, Євгеній Омельчук, Ігор Салій, Руслан Сумін, Дмитро Терещенко, Ігор Троян, Євген Федосєєнко, Іван Халупа, Роман Цикерда, Назар Лозовий, Артем Погорілий.
  • НГУ, СБУ та Держприкордонслужба: Ігор Бутенко, Юрій Гапончук, Сергій Кіяшко, Артем Коц, В'ячеслав Овсянніков, Ігор Панчук, Юрій Павлік, Павло Слизький, Сергій Дубов, Вадим Гільчук.
  • Нацполіція та Управління Держохорони: Алан Болієв і Артем Кайдан.

Змагання United States Air Force Trial відбудуться у березні в американському Лас-Вегасі. Україна вперше змагатиметься у цьому турнірі.

На початок