Україна з розгромної перемоги стартувала на молодіжному чемпіонаті світу з хокею: результат

Молодіжна збірна України з хокею. Фото: ФХУ

Як пройшов поєдинок першого туру проти Польщі.

Молодіжна збірна України U20 розпочала виступи в новому сезоні світової хокейної першості. У словенському Бледі "синьо-жовті" стартували з перемоги над однолітками з Польщі — 5:1.

Україна на цьогорічному чемпіонаті стартує в другій групі дивізіону I. Під орудою нового тренера Андрія Срюбка команда претендує на підвищення в класі — для цього команда мусить посідати перше місце в групі з шести команд.

Трансляції усіх матчів молодіжної збірної України можна буде дивитися на Суспільне Спорт — телеканалі та сайті.

З поляками Україна U20 зустрічалася в груповому раунді вдев'яте поспіль. Три попередні очні поєдинки команд завершувалися перемогами "синьо-жовтих" з різницею у щонайменше три шайби: 3:0 (2019), 4:1 (2021) та 5:2 (2022).

Як пройшов стартовий матч України на ЧС-2023

• Команда Срюбка скористалася чисельною більшістю вже на четвертій хвилині зустрічі. Наприкінці двох штрафних хвилин у поляків першу шайбу України на турнірі закинув Олексій Дахновський.
  • У другому періоді українці також забили незадовго після завершення своєї більшості. Олександру Шаповалову в епізоді з голом асистував Олексій Євтєхов.
  • Найрезультативнішу 20-хвилинку "синьо-жовті" провели у заключній частині матчу. Володимир Трошкін довів різницю до трьох результативних кидків, після чого у воротах Польщі розписалися автор асисту Євтєхов та Микита Сидоренко — 5:0!
  • Збірна Польщі відіграла одну шайбу за дві з половиною хвилини до фінальної сирени. Єдиний гол у складі суперників України провів нападник Матеуш Секерка.

ЧС-2023 (U20). Дивізіон I. Група В. Перший тур

Польща — Україна — 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

Турнірна таблиця

1. Словенія — 3 очки (1 матч), 7:0 (різниця шайб)
  2. Україна — 3 очки (1), 5:1
  3. Італія — 3 очки (1), 5:1
  4. Польща — 0 очок (1), 1:5
  5. Естонія — 0 очок (1), 1:5
  6. Хорватія — 0 очок (1), 0:7

ОНОВЛЕНО: Словенія розгромила Хорватію з рахунком 7:0 та очолила дивізіон після першого туру.

Молодіжна збірна України з хокею: що відомо?

• Україна U20 проводить свій 11-й поспіль сезон у групі В дивізіону I світової першості. Востаннє команда грала в групі IA у 2011 році.
  • У сезоні-2023 збірна України зупинилася за крок від підвищення в класі: поступилася одним балом Японії на першому місці групи IB.
  • Перед стартом чемпіонату команда Андрія Срюбка двічі переграла своїх конкурентів у товариських матчах: за булітами здолала Італію, в овертаймі — Словенію (рахунок обох зустрічей — 3:2).

Молодіжний чемпіонат світу з хокею: розклад матчів України

• Вівторок, 12 грудня, 13:30. Україна — Естонія
  • Четвер, 14 грудня, 20:30. Україна — Італія
  • П'ятниця, 15 грудня, 17:00. Україна — Хорватія
  • Неділя, 17 грудня, 20:30. Словенія — Україна