"Вийшли два якісні заїзди". Владислав Гераскевич фінішував 11-м на другому етапі Кубка світу

"Вийшли два якісні заїзди". Владислав Гераскевич фінішував 11-м на другому етапі Кубка світу

Ексклюзивно
"Вийшли два якісні заїзди". Владислав Гераскевич фінішував 11-м на другому етапі Кубка світу
AP Photos

Як прокоментував український скелетоніст свою гонку.

24-річний український скелетоніст Владислав Гераскевич провів другий старт на Кубку світу сезону 2023/24. На другому етапі, що відбувся у французькому Ла-Плані, Гераскевич фінішував на 11-му місці.

На старт в Ла-Плані заявилися 32 скелетоністи. За правилами, після першого спуску топ-25 найкращих пройшли до другої спроби. Владислав зміг показати 11-й результат у першій спробі, що дозволило йому пройти далі.

У другій спробі Гераскевич показав 12-й результат, але сумарно зміг втриматися на одинадцятому місці. Він розділив його з італійцем Маттіо Гаспарі. Від переможця гонки українець відстав рівно на 1.5 секунди.

Перемогу в Ла-Плані здобув кореєць Джюн Сеунжі, друге і третє місце за британцями – Метт Вестон виграв "срібло", а Маркус Ваятт – "бронзу". Третім також фінішував Крістофер Грьотер.

Після гонки Владислав прокоментував свій виступ ексклюзивно для Суспільне Спорт:

"Були налаштовані на гарну гонку, але трохи нам не пощастило з погодою. Це наша найбільш неулюблена погода, близько нуля, то дощ, то сніг. На жаль, ми не впоралися з підготовкою ковзанів. Це той аспект, де дуже нам не вистачає наукової бази – у цьому аспекті великі команди кращі за нас. Але незважаючи на це, одинадцяте місце – це дуже високий результат на сьогодні. Вийшло зробити два якісні заїзди, старт теж був непоганим", – сказав Гераскевич.

Після двох етапів Кубка світу Владислав Гераскевич залишається на шостому місці у загальному заліку – в його активі 312 балів.

Загальний залік Кубка світу зі скелетону (після двох стартів)

  1. Крістофер Грьотер (Німеччина) – 425 балів
  2. Джюн Сеунжі (Республіка Корея) – 417 балів
  3. Маркус Ваятт (Велика Британія) – 368 балів
  4. Метт Вестон (Велика Британія) – 354 бали
  5. Крейг Томпсон (Велика Британія) – 336 очок
  6. Владислав Гераскевич (Україна) – 312 очок

На початок