Андрія Шевченка висунули на пост президента Української асоціації футболу

Андрія Шевченка висунули на пост президента Української асоціації футболу

Андрія Шевченка висунули на пост президента Української асоціації футболу
Андрій Шевченко. Фото: AP Photos

Що відомо про ситуацію в УАФ.

Виконавчий комітет Київського об’єднання асоціацій футболу (КОАФ) висунув кандидатуру Андрія Шевченка на пост президента Української асоціації футболу (УАФ). Про це повідомляється на сайті організації.

У кінці листопада УАФ анонсувала проведення позачергового Конгресу, на якому планують обрати нового президента організації. Захід відбудеться 25 січня 2024 року.

Чинний президент УАФ Андрій Павелко з червня 2023 року перебуває під вартою без права внесення застави. Причиною арешту стала підозра у розкраданні коштів у справі будівництва заводу з виробництва штучної трави, яку відкрили ще у 2019 році.

Колишній головний тренер збірної України з футболу та найкращий бомбардир в історії команди Андрій Шевченко наразі не робив заяв щодо участі у виборах президента УАФ. Члени асоціації мають подати кандидатури за три тижні до старту конгресу.

"Виконавчий комітет Київського об’єднання асоціацій футболу проголосував за свого земляка, видатного вітчизняного футболіста-рекордсмена Андрія Шевченка, уродженця села Двірківщина Яготинського району", — йдеться у заяві КОАФ.

Одночасно члени виконкому КОАФ обрали делегатів на Конгрес. Окрім Шевченка, Київщину представлятимуть голова КОАФ, президент "Колоса" Андрій Засуха та виконавчий директор організації Євгеній Євсеєв.

Що відомо

  • Андрій Павелко став президентом УАФ у 2015 році. На цій посаді він змінив Анатолія Конькова, що керував організацією з 2012-го по 2015-й.
  • У квітні 2023 року Павелко переобрався на 4-річний термін у виконавчий комітет УЄФА.
  • 47-річний Андрій Шевченко закінчив футбольну кар'єру у 2012 році. У 2016-2021 роках тренував збірну України, яку вивів у чвертьфінал Євро-2020.
На початок