Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Михайло Мудрик відзначився дебютним асистом за "Челсі" у сезоні: як зіграв українець проти МЮ

Михайло Мудрик. Фото: AP Photos

Як минув матч за участі українця.

Український півзахисник Михайло Мудрик відзначився дебютним асистом за "Челсі" у сезоні 2023/24. Сталося це у матчі 15-го туру АПЛ проти "Манчестер Юнайтед".

Мудрик у нинішньому сезоні дотепер зіграв 13 матчів за "Челсі" у всіх турнірах. На рахунку Михайла – два голи за лондонців, які він забив у жовтні проти "Вест Гема" (2:0) та "Арсенала" (2:2).

Виїзний матч проти "Манчестер Юнайтед" Мудрик проводив на тлі зустрічі з "Брайтоном". У попередньому турі чемпіонату Англії українець заробив для команди переможний пенальті (3:2).

Як зіграв Мудрик проти "Манчестер Юнайтед"?

• Матч проти МЮ Михайло Мудрик розпочав у стартовому складі. У чемпіонаті Англії українець вшосте вийшов у старті "Челсі".
  • У першій половині першого тайму Мудрик мав шанс відзначитись асистом та навіть забити гол, однак жодна з дій українця не стали результативними.
  • Перший асист у сезоні за "Челсі" Мудрик віддав на 45-й хвилині. Українець отримав м'яч на половині поля суперника та зробив пас на Коула Палмера, який увірвався у штрафний майданчик суперника та зрівняв рахунок у матчі.

• Михайло Мудрик покинув гру на 77-й хвилині, коли за рахунку 2:1 на користь МЮ, українця замінив Армандо Броя.
  • Впродовж матчу Мудрик здійснив по воротам суперника три удари, два – неточні. Українець 26 разів торкнувся м'яча та виконав дев'ять точних передач.

Матч завершився поразкою "Челсі" з рахунком 1:2. Після матчу з "Манчестер Юнайтед" команда Мудрика займає 10-е місце у турнірній таблиці АПЛ, набравши у 15 матчах 19 очок. Натомість МЮ у чемпіонаті Англії йде шостим з 27 очками.

Михайло Мудрик: що відомо

• У нинішньому сезоні Мудрик провів 14 матчів за "Челсі" у всіх турнірах та забив два м'ячі й зробив асист (усі результативні дії – в АПЛ).
  • З моменту переходу в "Челсі" взимку 2023 року Мудрик зіграв за "Челсі" 31 матч. На рахунку українця два голи та три асисти.
  • Наступний матч "Челсі" Мудрика проведе у неділю, 10 грудня, проти "Евертона" Віталія Миколенка.