"Прометей" здобув п'яту перемогу в регулярному чемпіонаті баскетбольного Єврокубка: таблиця

"Прометей" в Єврокубку. Фото: БК "Прометей"

Як минув матч за участі української команди.

"Прометей" здобув п'яту перемогу в розіграші баскетбольного Єврокубка сезону 2023/24. На виїзді слобожанці обіграли німецький "Гамбург" — 97:83.

Десятий матч у регулярному сезоні Єврокубка "Прометей" проводив на тлі поразки у попередньому турі. У ньому підопічні Ронена Гінзбурга поступилися іспанському "Ховентуту" — 76:79.

З "Гамбургом" слобожанці зустрічалися втретє в 2023 році. Дотепер "Прометей" здобув дві перемоги: обіграв німецьку команду в 1/8 фіналу попереднього сезону Єврокубка (87:79) та у першому матчі команд у нинішньому розіграші турніру (97:77).

Як минув матч?

• Уже в першій чверті "Прометей" мав перевагу в 12 очок, однак завершив стартову 10-хвилинку з рахунком 26:19.
  • У другій чверті слобожанці збільшили перевагу над суперником. "Прометей" виграв чверть (16:26) та пішов на велику перерву за рахунку 52:35.
  • Після перерви "Прометей" відірвався від "Гамбурга" на 20 очок. Підопічні Ронена Гінзбурга виграли чверть з рахунком 22:19.
  • Заключну 10-хвилинку команди провели у боротьбі, яку на свою користь завершили господарі майданчика. "Гамбург" впродовж чверті зміг скоротити відставання у рахунку на шість очок, але це не вплинуло на загальний результат.
  • Найрезультативнішим баскетболістом у складі "Прометея" став Онджей Балвін, який здобув 15 очок.

Єврокубок. Регулярний чемпіонат. 10-й тур

"Гамбург" (Німеччина) — "Прометей" (Україна) — 83:97 (19:26, 16:26, 19:22, 29:23)

"Прометей": Балвін (15 + 8 підбирань), Марч (14 + 6 підбирань), Грей (13 + 3 підбирання), Сидоров (12 + 1 підбирання), Липовий (11 + 2 підбирання)

Після п'ятої перемоги "Прометей" повернувся до зони плей-оф — п'яте місце. На шосту сходинку опустилися "Вулвз".

Група А. Турнірна таблиця

1. "Париж" (Франція) — 8 перемог (9 матчів), +124 (різниця очок)

"Прометей" у сезоні 2023/24: що відомо

• У наступному турі Єврокубка "Прометей" зіграє у середу, 13 грудня, проти "Бешикташа".
  • У неділю, 10 грудня, підопічні Ронена Гінзбурга зіграють у Латвійсько-естонській лізі проти БК "Університет Латвії".
  • "Прометей" — чинний півфіналіст Єврокубка. У своєму дебютному сезоні у турнірі (2022/23) команда цього року повторила національний рекорд київського "Будівельника"