Анатолій Трубін уперше за місяць провів "сухий" матч у чемпіонаті Португалії

Анатолій Трубін. Фото: Sport Lisboa e Benfica

Як зіграв український воротар "Бенфіки" у 12-му турі.

Чинний чемпіон Португалії "Бенфіка" вперше за три тури втратила очки в матчах Прімейри. На виїзді команда українського воротаря Анатолія Трубіна зіграла внічию з "Морейренсе" — 0:0.

Останній "сухий" матч Трубіна в чемпіонаті відбувся ще 4 листопада (проти "Шавіша" — 0:0). Відтоді українець одного разу пропустив у принциповому дербі чемпіонату зі "Спортінгом" (2:1) і вирушав до табору збірної на вирішальний матч відбору Євро-2024.

На гру з "Морейренсе", шостою командою ліги, Трубін увосьме поспіль вийшов у старті в рамках Прімейри. І врятував команду на старті складної виїзної зустрічі.

Як пройшов матч?

• Вперше господарі серйозно потурбували Трубіна на 12-й хвилині: після удару від суперника з меж карної зони українець перевів м'яч у поперечину.
  • Сумарно за матч Трубін виконав три сейви — його другий найкращий показник у матчах Прімейри. Особистим рекордом українця залишаються чотири сейви в переможному матчі з "Ешторілом" (1:0).
  • "Бенфіка" до фінального свистка забила одного разу. Але м'яч Жоау Маріу на 72-й хвилині після перегляду скасували через офсайд — 0:0.

Анатолій Трубін: топ-3 матчівЗа даними порталу Sofascore. за сейвами в Прімейрі

• 8-й тур. "Ешторіл" (1:0) — 4 сейви
  • 12-й тур. "Морейренсе" (0:0) — 3
  • 6-й тур. "Портімоненсе" (3:1) — 3

Що відомо?

• "Бенфіка" після нічиєї залишається лідером чемпіонату Португалії. У "Спортінга" на другій сходинці — на один бал менше і гра в запасі.
  • Лісабонці втратили шанси кваліфікуватися до плей-оф Ліги чемпіонів. Але перед вирішальним матчем шостого туру із "Зальцбургом" претендують на продовження сезону в Лізі Європи.
  • У всіх турнірах сезону 2023/24 Трубін провів за "Бенфіку" 15 матчів і пропустив 14 голів. У доробку українця — шість "сухих" матчів (жодного — в Лізі чемпіонів).