Андрій Лунін провів у старті "Реала" п'ятий матч поспіль: як зіграв українець

Андрій Лунін. Фото: Getty Images

Як минув матч за участі українського воротаря.

Український воротар Андрій Лунін провів у старті "Реала" п'ятий матч поспіль. Сталося це у поєдинку 15-го туру Ла Ліги проти "Гранади".

Матч проти "Гранади" Лунін проводив на тлі потенційного повернення до складу "Реала" конкурента українця – Кепи Аррісабалаги. Ба більше, перед поєдинком 15-го туру іспанське медіа Revelo повідомило про те, що гравці вершкових здивовані ставленням тренерського штабу Карла Анчелотті до українця.

Аррісабалага зрештою потрапив до заявки "Реала" на домашній матч проти "Гранади". Однак саме українець розпочав поєдинок з перших хвилин.

Як минув матч за участі Луніна?

• На 26-й хвилині "Реал" вийшов вперед: перевагу "вершковим" здобув Браїм Діас.
  • На перерву команди пішли за рахунку 1:0, однак гравці "Гранади" не здійснили по воротам Луніна жодного удару.
  • На початку другого тайму "Реал" подвоїв перевагу, коли на 57-й хвилині гол забив Родріго. Цей гол у підсумку встановив фінальний рахунок зустрічі.
  • Андрій Лунін провів на полі увесь матч. За цей час український воротар 23 рази торкався м'яча, однак жодного разу це не було наслідком атак "Гранади", яка не здійснила жодного удару по воротам Луніна.

Нинішня серія Андрія Луніна у старті "Реала" – друга найдовша у складі "вершкових". Більше матчі поспіль українець зіграв лише у попередньому сезоні – шість.

Найдовші серії Луніна у "Реалі" за матчами поспіль: топ-3

1. сезон 2022/23 – шість матчів
  2. 2023/24 – п'ять матчів
  3. 2022/23 – чотири матчі

Андрій Лунін у "Реалі"

• Зіграв за мадридців 24 матчі у всіх турнірах. Український воротар пропустив 23 м'ячі та вісім разів зіграв "на нуль".
  • Наразі найбільше матчів провів у сезоні 2022/23 – 13 поєдинків у всіх турнірах. У нинішньому сезоні українець зіграв п'ять зустрічей в Ла Лізі та два матчі в Лізі чемпіонів.
  • Здобув з клубом титул чемпіона Іспанії, переміг у Лізі чемпіонів (обидва трофеї — 2022 року) та звання клубного чемпіона світу (2023), де був основним голкіпером.
  • Чинний контракт Луніна з "Реалом" розрахований до літа 2024 року.

"Реал" у сезоні 2023/24: що відомо?

• Після перемоги над "Гранадою" команда Луніна вийшла на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Наразі команда за додатковими показниками випереджає "Жирону" Циганкова та Довбика (по 38 очок).
  • Наступний матч "Реал" зіграє у середу, 9 грудня, у Ла Лізі проти "Бетіса".
  • Іспанський журналіст медіа COPE Мігель Анхель Діас анонсував повернення Кепи Аррісабалаги саме у матчі проти "Бетіса".