Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Олександр Зінченко зробив перший асист у сезоні за "Арсенал": як зіграв українець проти "Вулвергемптона"

Олександр Зінченко. Фото: Getty Images

Українець помилився в епізоді з голом суперника.

Український футболіст "Арсенала" Олександр Зінченко зробив перший асист у нинішньому сезоні. Сталося це у матчі 14-го туру чемпіонату Англії проти "Вулвергемптона".

Поєдинок з "Вулвз" Зінченко проводив на тлі розгромної перемоги над "Лансом" у Лізі Європи з рахунком 6:0. Цей результат гарантував "канонірам" достроковий вихід у плей-оф Ліги чемпіонів.

Як і матч єврокубка, зустріч з "Вулвергемптоном" Зінченко розпочав у стартовому складі "Арсенала". Для українця це був 10-й вихід у старті у 13 матчах англійської Прем'єр-ліги.

Як зіграв Зінченко проти "Вулвергемптона"?

• На 6-й хвилині зустрічі "Арсенал" здобув перевагу в рахунку, коли Букайо Сака відзначився після передачі Такехіро Томіясу.
  • Подвоїти перевагу підопічні Мікеля Артети змогли завдяки активній участі Зінченка: українець спочатку обігрався з Габріелем Жезусом, а потім зробив гольову передачу на Мартіна Едегора.
  • На 86-й хвилині Зінченко помилився при виході команди з оборони: в українця відібрали м'яч, після чого нападник "Вулвз" Матеус Кунья скоротив відставання у рахунку.
  • У підсумку, матч на стадіоні "Емірейтс" завершився перемогою "Арсенала" з рахунком 2:1.
  • Зінченко провів на полі увесь поєдинок. За цей час Олександр 88 разів торкнувся м'яча та виконав 74 передачі (71 – точна). У захисті українець виграв одну верхову дуель та успішно виконав три підкати.

Що означає цей результат Зінченка?

• Олександр Зінченко вперше оформив результативну передачу в нинішньому сезоні за "Арсенал".
  • Зінченко оформив другу результативну дію за "канонірів" у нинішньому сезоні. Окрім асисту, на рахунку Олександра гол у ворота "Бернлі".
  • У нинішньому сезоні Зінченко провів 19 матчів у всіх турнірах, 14 з них українець розпочинав у старті.

"Арсенал" у сезоні 2023/24: що відомо?

• Після перемоги над "Вулвергемптоном" команда Зінченка набрала в АПЛ 33 очки у 14 матчах. З цим результатом лондонці займають перше місце та випереджають "Манчестер Сіті" на чотири очки, однак у команди Пепа Гвардіоли є матч у запасі.
  • У паралельному матчі 14-го туру АПЛ Єгор Ярмолюк вийшов у старті "Брентфорда" на поєдинок проти "Лутона" (3:1). Українець провів на полі 69 хвилин, але результативними діями не відзначився.
  • У п'яти матчах групового етапу Ліги чемпіонів "Арсенал" з 12 очками очолює турнірну таблицю квартету В.
  • Наступний матч у чемпіонаті Англії "Арсенал" проведе у вівторок проти "Лутона".