Чемпіонат України з футболу: Прем'єр-ліга
"Зоря" вдруге програла "Маккабі" в груповому раунді Ліги конференцій: турнірна таблиця

"Маккабі" — "Зоря". Фото: Facebook / fczoryaluhansk

Як пройшов відкладений матч третього туру.

"Зоря" зіграла перенесений матч Ліги конференцій з тель-авівським "Маккабі". Вдруге поспіль перемогу відсвяткувала ізраїльська команда — 3:2.

Домашня для "Маккабі" зустріч була призначена на 26 жовтня. Але не відбулася через напад бойовиків ХАМАС та подальше введення воєнного стану в Ізраїлі — УЄФА переніс гру на кінець листопада.

Відтоді команди вже провели очний матч четвертого туру. Перемігши 3:1, "Маккабі" завдав "Зорі" першої поразки на нинішній груповій стадії. Досі луганці перемагали ісландський "Брейдаблік" (1:0) та поділили очки з бельгійським "Гентом" (1:1).

Друга зустріч проходила на полі в сербській Бачці-Тополі. Перший єврокубковий матч на чолі "Зорі" після свого повернення проводив виконувач обов'язків головного тренера Юрій Коваль.

Як пройшов перенесений матч?

• Перший гол "Зоря" пропустила "в роздягальню" наприкінці першого тайму. Ерану Захаві ударом з-за меж штрафного вдалося перекинути воротаря Микиту Турбаєвського — 1:0.
  • Після години ігрового часу рахунок став розгромним на користь "Маккабі". Свій другий поспіль дубль проти "Зорі" оформив хавбек Дор Перец: спершу він скористався обрізкою гостей у захисті, а ще за 13 хвилин замкнув простріл від партнера на лінії воротарської зони — 3:0.
  • Перший м'яч для "Зорі" в другому таймі відіграв Едуардо Герреро. Першим дотиком панамець забив з асиста Ігоря Горбача внаслідок воротарської помилки.
  • Другою результативною дією в матчі Горбач відзначився на останніх хвилинах. Нападник випередив усіх суперників на м'ячі та замкнув результативний простріл Дениса Антюха. Фінальний рахунок — 2:3.
  • "Маккабі" міг проводити свій четвертий гол у матчі. Але ще в першому таймі арбітри скасували взяття воріт від Габі Каніховські через положення поза грою.

Ліга конференцій. Третій тур

"Маккабі" Тель-Авів — "Зоря" 3:2

Голи: Захаві, 45+2, Перец, 46, 60 — Герреро, 71, Горбач, 88

На 37-й хвилині VAR скасував гол Габі Каніховські ("Маккабі") — офсайд.

Група В. Турнірна таблиця

1. "Гент" (Бельгія) — 10 очок (4 матчі), 11:3
  2. "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) — 9 (4), 9:7
  3. "Зоря" (Україна) — 4 (4), 5:7
  4. "Брейдаблік" (Ісландія) — 0 (4), 4:12

Наступний єврокубковий матч підопічні Коваля проведуть у четвер, 30 листопада, коли вирушать на виїзд до "Гента". Початок зустрічі — о 19:45 за київським часом.

Матч у Бельгії має вирішальне значення для "Зорі": у разі нічиєї або перемоги господарів луганці достроково втратять шанси на вихід з групи Ліги конференцій.