Україна – Італія наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу

Україна – Італія наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу

Україна – Італія наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу
Збірна України з футболу. Фото: Getty Images

Заключний матч України у відборі на чемпіонат Європи-2024 буде трансльований в ефірі Суспільного мовлення.

Національна збірна України з футболу завершує участь у відборі на чемпіонат Європи-2024 з футболу серед чоловіків. І залишається у боротьбі за вихід на Євро.

Перед заключним поєдинком у відборі Україна має рівну кількість очок з Італією (по 13), поступаючись лише за показником особистих зустрічей. Саме проти італійців "синьо-жовті" проведуть вирішальну гру за вихід на Євро-2024. Початок — о 21:45 за київським часом.

Усі матчі збірної України з футболу у відборі на Євро-2024 транслюють місцеві телеканали Суспільного та медіасервіс MEGOGO.

Де дивитися матч Україна – Італія на Суспільному?

Пряма трансляція Україна – Італія буде доступна для показу на місцевих телеканалах Суспільного. Наприклад, Суспільне Київ чи Суспільне Харків. Дивитися матч, відбору Євро-2024 з футболу можна лише на каналах у цифровому ефірі T2, IPTV і кабельних мережах.

На сайті Суспільне Спорт трансляція матчу Україна — Італія здійснюватися не буде. Також, згідно договору, місцеві телеканали Суспільного мовленння на OTT-платформах не транслюватимуть футбол Україна — Італія. Дивитися онлайн матч України – на медіасервісі MEGOGO.

Крім цього, на сайті Суспільне Спорт буде доступною текстова онлайн-трансляція Україна — Італія. Також у перерві і після завершення поєдинку відбудеться студія до футболу, де будуть обговорені головні моменти гри.

Чи можна слухати матч Україна — Італія?

Радіо трансляція Україна — Італія у відборі на Євро-2024 буде доступною на Радіо Промінь. Тут також можна буде слухати футбол Україна — Італія наживо.

На початок