Катаріна Завацька не реалізувала матчпоїнт та вилетіла з турніру WTA 250 у Тунісі: результат

Катаріна Завацька. Фото: Jasmin Open Tunisia

Українка перервала серію перемог.

Українська тенісистка Катаріна Завацька вилетіла з турніру WTA 250 у туніському Монастірі. У 1/8 фіналу вона програла іспанці Нурії Паррісас-Діас.

23-річна українка стартувала в Монастірі з кваліфікації, де здобула дві перемоги: над грекинею Деспіною Папаміхаїл (2:1) та сербкою Наталією Стеванович (2:0). А на старті основної сітки здолала іспанку Джессіку Бузас Манейро (2:0).

Суперницею Завацької у 1/8 фіналу стала ще одна іспанка, 135-та ракетка світу Паррісас-Діас. До цього тенісистки зустрічались одного разу: на "Челленджері" у Валенсії в червні 2022 року, де українка програла у трьох сетах.

Як минув матч Завацької

• Українка програла перший гейм на власній подачі, дозволивши Паррісас-Діас вийти уперед з рахунком 3:0. Втім, Завацька зуміла відігратись, після чого суперниці ще раз обмінялись брейками.
  • Вирішальним у першому сеті став гейм за рахунку 4:4 на подачі іспанки - Завацька зробила брейк з другої спроби та закрила партію на власній подачі, реалізувавши перший ж сетпоїнт.
  • У другому сеті українка зробила брейк у першому ж геймі, після чого зберігала цю перевагу на протязі партії. За рахунку 5:3 у Завацької був матчпоїнт на подачі Паррісас-Діас, втім, іспанка відіграла його.
  • Українка подавала на матч, однак програла гейм, дозволивши суперниці зрівняти рахунок. Після цього Паррісас-Діас зробила ще один брейк та забрала другий сет - 7:5.
  • На початку третьої партії іспанка повела з брейком та зберегла перевагу, а за рахунку 5:2 реалізувала другий матчпоїнт на подачі Завацької, завершивши камбек.

WTA 250. Монастір. 1/8 фіналу

Катаріна Завацька (Україна, Q) — Нурія Паррісас-Діас (Іспанія) 1:2 (6:4, 5:7, 2:6)

За місце у півфіналі Паррісас-Діас може зіграти з іншою українкою, Лесею Цуренко. Суперниця іспанки визначиться у матчі Цуренко (4) - Клер Лю (США), який відбудеться пізніше сьогодні.

• Завацька, 171-а ракетка світу, перервала серію перемог, яка склала вісім матчів. Зокрема, від початку серії у жовтні українка здобула свій восьмий титул ITF у Лісабоні.
  • Найкращий результат Катаріни на рівні WTA - півфінал на турнірі категорії 250 у Ташкенті в 2019 році.
  • Хардовий турнір у Монастірі завершиться в неділю, 22 жовтня. Серед учасниць розігрують призовий фонд у понад 250 тисяч доларів.
  • Jasmin Open проводиться вдруге після започаткування турніру в сезоні-2022. Минулого року чемпіонкою стала п'ята сіяна бельгійка Елісе Мертенс.