Ангеліна Калініна поступилася у чвертьфіналі турніру WTA 500 у Чженчжоу: результат

Ангеліна Калініна. Фото: AP Photos

Поразка у двох партіях від першої ракетки Китаю.

Ангеліна Калініна завершила виступи на турнірі WTA 500 в китайському Чженчжоу. У чвертьфіналі друга ракетка України програла господарці змагань Цінь Вень Чжен за підсумками двох сетів.

Калініна досі не втрачала на нинішньому турнірі жодного сету: в першому колі розгромила суперницю з кваліфікації, австралійку Еллен Перес, після чого вибила "нейтральну" Вєру Звонарьову за півтори години на корті.

Чжен, 24-та ракетка світу, стала досі найрейтинговішою суперницею Ангеліни у Чженчжоу. Дотепер тенісистки зустрічалися між собою двічі: влітку 2021 року Калініна двічі за два тижні перемагала китаянку на ґрунтових змаганнях.

Як пройшов матч?

• Суперниці обмінялися брейками вже у двох стартових геймах зустрічі. За рахунку 2:1 Чжен закріпила своє лідерство на подачі суперниці, згодом успішно подавши на сет з першої спроби — 6:3.
  • Ключовим у другій партії став третій гейм на подачі Ангеліни, в якому тенісистки провели 30 розіграшів. Українка відіграла одразу шість брейпойнтів, але пропустила сьомий, поціливши в сітку.
  • Перший з двох матчболів китаянки Калініна відіграла — повернула подачу суперниці потужним кросом. З другої спроби Чжен "закрила" матч ударом навиліт — 2:0 за сетами.

WTA 500. Чженчжоу. 1/4 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) — Цінь Вень Чжен (Китай) — 0:2 (3:6, 2:6)

• Півфіналів Калініна не діставалася з травня, коли грала у фіналі турніру WTA 1000 в Римі (поразка від Єлени Рибакіної — відмова).
  • У режимі реального часу Ангеліна після поразки від Чжен посідає 27-ме місце у світовому рейтингу WTA.
  • Виступи у Чженчжоу продовжує Леся Цуренко, яка у чвертьфіналі 13 жовтня зіграє проти сьомої сіяної Барбори Крейчикової.