Дві українські тенісистки стартували у парній сітці турніру WTA у Чженчжоу: результат

Дві українські тенісистки стартували у парній сітці турніру WTA у Чженчжоу: результат

Дві українські тенісистки стартували у парній сітці турніру WTA у Чженчжоу: результат
Людмила Кіченок. Фото: Jimmie48

Як минули матчі Людмили та Надії Кіченок.

У китайському Чженчжоу триває турнір категорії WTA500, матчі якого проводяться на хардовому покритті. В одиночній та парній сітці змагань виступають й українські тенісистки.

Три українки розпочали турнір у Чженчжоу в основній сітці: Ангеліна Калініна, Леся Цуренко та Катерина Володько. Перше коло змагань у Китаї подолала представниці України у топ-100 рейтингу WTA.

Натомість у парній сітці заявилися дві українки – Людмила та Надія Кіченок, перша та третя ракетка України у парному рейтингу WTA. Їхніми напарницями в Чженчжоу стали угорка Тімеа Бабош та румунка Моніка Нікулеску відповідно.

Змагання парної сітки в Чженчжоу стартували зі стадії 1/8 фіналу. Людмила Кіченок та Бабош у першому матчі протистояли американка Ніколь Меліхар-Мартінес й австралійка Еллен Перес. Надія Кіченок і Нікулеску ж зустрілися з бразильською парою Інгрід Гамаррі Мартінс та Луїза Стефані.

Як пройшли матчі українських тенісисток у парній сітці

  • Першою розпочала змагання Людмила Кіченок. Поєдинок стартував з поразки Кіченок та Бабош у перших двох геймах. Однак після цього Людмила та Тімеа перехопили ініціативу та виграли дебютну партію з рахунком 6:4.
  • У другому сеті українка та угорка за рахунку 5:2 на користь суперниць відіграли чотири сетпоїнти, але підсумкову перемогу в партії здобули Ніколь та Еллен – 6:4.
  • Перемогу у матчі Людмила та Тімеа здобули у третьому сеті, в якому з третьої спроби реалізували матчпоїнт – 10:6.
  • Наступною свій шлях на турнірі розпочала Надія. Суперниці третьої ракетки України за рахунку 2:1 на свою користь вибороли брейкпоїнт. Після цього Інгрід та Луїза виграли три очки у п'яти геймах та вийшли вперед за партіями.
  • У другому сеті бразильська пара виграла усі шість геймів та закрила матч з рахунком 6:0 у партії.

Результати матчів українських тенісисток у парній сітці

  • Людмила Кіченок/Тімеа Бабош – Ніколь Меліхар-Мартінес/Еллен Перес - 2:1 (6:4, 4:6, 10:6)
  • Інгрід Гамаррі Мартінс/Луїза Стефані – Надія Кіченок/Моніка Нікулеску - 2:0 (6:3, 6:0)

У чвертьфіналі Людмила Кіченок та Тімеа Бабош зустрінуться з переможницями протистояння нейтральної пари Вероніка Кудерметова - Людміла Самсонова проти американки Дезері Кравчик та нідерландки Демі Схурс.

WTA500 у Чженчжоу: що відомо

  • Турнір у Чженчжоу проводиться вперше за чотири роки та є останнім у 2023 році на рівні WTA500.
  • Чемпіонками в парному розряді у 2019 році стала пара чешки Квети Пешке та американки Ніколь Меліхар-Мартінес.
  • Статус чемпіонки в одиночному розряді зберігає чеська тенісистка Кароліна Плішкова, яка пропускає змагання через травму.
На початок