"Чекаємо на відповідь WBA". Апеляція Дюбуа не завадить Олександру Усику побитися з Тайсоном Ф'юрі

"Чекаємо на відповідь WBA". Апеляція Дюбуа не завадить Олександру Усику побитися з Тайсоном Ф'юрі

"Чекаємо на відповідь WBA". Апеляція Дюбуа не завадить Олександру Усику побитися з Тайсоном Ф'юрі
Олександр Усик — Даніель Дюбуа. Фото: AP Photos

Як оцінює поточну ситуацію промоутер двох британців Френк Воррен.

Потенційне призначення реваншу з Даніелем Дюбуа не завадить Олександру Усику побитися з Тайсоном Ф'юрі. Про це порталу talkSPORT розповів промоутер двох британців Френк Воррен.

У серпні Усик здобув першу за п'ять років перемогу нокаутом — достроково здолав Дюбуа у польському Вроцлаві й захистив чемпіонські пояси WBA, WBO та IBF.

Бій Усик — Дюбуа відтоді викликав жваві суперечки через епізод у п'ятому раунді. Через удар українцеві нижче пояса рефері надав Олександру кілька хвилин на відновлення; Дюбуа ж переконаний, що удар був чистий і суддя мав відраховувати нокаут.

Відтоді сторона Дюбуа заявила про намір подавати апеляцію на результат бою та наявність "купи доказів" на користь чистої перемоги британця.

"Мені подобається Усик, але це було суто домашнє суддівство. [...] Удар був чистим, Дюбуа мав виграти", — розповідав Воррен після бою.

Чи завадить апеляція проведенню бою Усик — Ф'юрі?

Френк Воррен, який також представляє інтереси Тайсона Ф'юрі, переконує, що бій між двома чинними чемпіонами гевівейту відбудеться за будь-якого сценарію.

Промоутер очікує, що Всесвітня боксерська асоціація (WBA) може призначити реванш двох боксерів у майбутньому. Втім, такий поєдинок може відбутися лише після визначення нового абсолютного чемпіона між Усиком і Ф'юрі.

"Наразі ми чекаємо на відповідь WBA. Вони її поки не надали. Я сподіваюся, ми будемо успішними [у своїй апеляції] і Даніелю призначать битися з Усиком. Тоді ми з цим розберемося. Але це не стане на заваді цьому бою [між Усиком та Ф'юрі]".

Раніше на бік українця у суперечці щодо удару нижче пояса вже стала Всесвітня боксерська рада (WBС), титул якої утримує Тайсон Ф'юрі. Інші провідні організації поки не надавали своїх публічних оцінок інциденту.

Що відомо

  • Бій між Усиком та Ф'юрі відбудеться у грудні 2023-го або січні 2024 року в Саудівській Аравії. Сторони вже оголосили про підписання контракту на поєдинок.
  • Переможець бою стане першим в історії абсолютним чемпіоном, що об'єднає одразу чотири основних чемпіонських титули у гевівейті.
  • Востаннє абсолютний чемпіон у надважкій вазі визначався у 1999 році. Леннокс Льюїс тоді об'єднав пояси WBA, WBC та IBF після перемоги над Евандером Голіфілдом.
На початок