Катерина Байндль пройшла до фіналу кваліфікації WTA 1000 в Китаї: результат

Катерина Байндль пройшла до фіналу кваліфікації WTA 1000 в Китаї: результат

Катерина Байндль пройшла до фіналу кваліфікації WTA 1000 в Китаї: результат
Катерина Байндль. Фото: AP Photos

Українка претендує на перший у кар'єрі вихід до основи China Open.

На турнірі WTA 1000 у Пекіні триває етап кваліфікації. Виступи у відборі продовжує українська тенісистка Катерина Байндль.

Байндль єдиною з українок стартувала у кваліфікації престижних змагань. Аби вийти до основної частини, п'ятій ракетці країни належить здобути дві перемоги у відборі.

Першою суперницею Катерини стала сьома сіяна іспанка Ребека Масарова. Від початку вересня тенісистки зустрічалися між собою вже вдруге, після перемоги Масарової у двох сетах у китайському Гуанчжоу.

Як пройшов відбірковий півфінал

  • Байндль розпочала матч з брейку "під нуль". На сетболи українка виходила за переконливого рахунку 5:2 та реалізувала вже перший з них.
  • У другій партії суперниці не виграли жодного з чотирьох перших геймів на власній подачі. Ключовим відтак став брейк Байндль за рахунку 3:3, яким несіяна українка здобула вирішальну перевагу — 6:4.
  • За 79 хвилин на корті Байндль пропустила чотири ейси, реалізувала шість з 10 брейкпойнтів та виграла майже 80% розіграшів на своїй другій подачі (7/9).

WTA 1000. Пекін. Півфінал кваліфікації

Ребека Масарова (Іспанія, 7) — Катерина Байндль (Україна) — 0:2 (2:6, 4:6)

Що відомо

  • За місце в основній сітці Байндль зіграє з 13-ю сіяною бельгійкою Яніною Вікмаєр. Тенісистки зустрінуться між собою вперше з 2017 року.
  • Байндль досі ніколи не грала в основі China Open. У 2019 році Катерина також брала участь у відборі, але зупинилася в другому раунді.
  • Новий змагальний тиждень Байндль розпочала на 88-й сходинці світового рейтингу WTA.
На початок