"Ювентус" підозрюється у махінаціях з виплатами комісійних агентам

"Ювентус" підозрюється у махінаціях з виплатами комісійних агентам

"Ювентус" підозрюється у махінаціях з виплатами комісійних агентам
"Ювентус". Фото: AP Photos

Серед підозрюваних є посередник, що представляє українського гравця туринців.

"Ювентус" підозрюється у виплатах агентам, які не брали участь у трансферах клубу. Про це повідомляє італійське медіа La Repubblica.

У 2023 році до італійського суду дійшла справа щодо керівництва "Ювентуса", яка стала відомою під назвою Prisma. У межах розслідування прокуратура Турину розглядала порушення у період з 2019-го по 2021 рік щодо фінансової звітності, звинувативши клуб у неправдивій бухгалтерській звітності, маніпулюванні ринком і розкритті неправдивої корпоративної інформації.

Італійська прокуратура також виявила, що для маніпулювання фінансовою звітністю "Ювентус" завищував ціну своїх трансферів. Зрештою, туринський клуб покарали зняттям 10 очок у чемпіонаті Італії, а УЄФА дискваліфікував його на один сезон з єврокубків.

У чому тепер звинувачують "Ювентус"

У межах розслідування Prisma діяльністю "Ювентуса" зацікавився Секретаріат агентської комісії. На думку слідства, туринці здійснювали платежі посередникам, які не брали участь в організації трансферів команди. Підозрюється, що "Ювентус" таким чином повертав агентам раніше погоджені борги.

Комісія спортивних агентів не пізніше вівторка, 26 вересня, має отримає усі докази, які би підтверджували невинуватість агентів, яким висунуто підозри. Орган має вирішити, чи застосовувати санкції до залучених сторін.

У переліку посередників, які отримали підозру у незаконних виплатах від "Ювентуса", перебуває Туліо Тінті. Цей італійський агент є працівником компанії, що представляє інтереси 18-річного українського вінгера Андрія Фірмана, який у вересні підписав контракт з туринцями.

Наразі невідомо, яке покарання можуть застосувати до "Ювентуса" у розслідуванні, яке отримало назву "Агентополі". Натомість справа "Призма" щодо туринців все ще триває – рішення у ній очікується не раніше 2025 року.

"Ювентус": що відомо

  • В листопаді 2022 року клуб через звинувачення у фінансовому шахрайстві залишили президент Андреа Аньєллі та вся рада директорів.
  • У нинішньому сезоні чемпіонату Італії "Ювентус" зіграв п'ять матчів та набрав 10 очок. Завдяки цьому результату туринці займають четверте місце у турнірній таблиці Серії А.
  • На початку сезону-2023 футболіста "Ювентуса" Поля Погба відсторонили через позитивний результат допінг-тесту.
На початок