Президента колумбійського клубу застрелили після програного матчу: що сталося

Президента колумбійського клубу застрелили після програного матчу: що сталося

Президента колумбійського клубу застрелили після програного матчу: що сталося
ФК "Тігрес". Фото: Tigres Fútbol Club

Як відреагували на інцидент у клубі та місцевій федерації.

Президент колумбійського футбольного клубу "Тігрес" був застрелений після матчу своєї команди у національному чемпіонаті. Про це повідомляє агентство Reuters.

"Тігрес" виступають у другому колумбійському дивізіоні. У суботу, 23 вересня, клуб зазнав своєї восьмої поразки у 13 матчах нового сезону, поступившись"Атлетіко" (2:3).

За інформацією місцевих медіа, 63-річний президент клубу Едгар Паес перебував в автомобілі з донькою, коли поблизу стадіону в столиці Колумбії - Боготі по ньому відкрили вогонь дві особи на мотоциклі. Доньці Паеса вдалося залишитися неушкодженою.

Як повідомляє місцева програма Gol Caracol, Паес зазнав чотирьох поранень. Медики намагалися врятувати життя функціонера, але той помер у лікарні.

Як відреагували на вбивство Паеса

"Тігрес" виступили з офіційною заявою, в якій вшанували пам'ять Паеса. Також співчуття його близьким надали у Федерації футболу Колумбії (FCF).

"Родина «Тігрес» та спортивна спільнота розбита цією подією. Відданість [Паеса] команді та розвитку спорту в нашому регіоні залишила постійний слід на всіх, хто мав привілей бути з ним знайомим", — йдеться у дописі.

"Федерація футболу Колумбії та її виконавчий комітет шкодують про смерть Едгара Паеса, — дописує FCF. — Від імені колумбійського футболу ми висловлюємо наші співчуття й долучаємося до родини, друзів та близьких у їхній скорботі".

Водночас правоохоронні органи Колумбії розпочали розслідування через убивство. Перед прийдешніми футбольними матчами у країні також проведуть символічну хвилину мовчання.

На початок