Надія Кіченок виграла парний турнір в Осаці. Це дев'ятий титул WTA в її кар'єрі

Надія Кіченок виграла парний турнір в Осаці. Це дев'ятий титул WTA в її кар'єрі

Надія Кіченок виграла парний турнір в Осаці. Це дев'ятий титул WTA в її кар'єрі
Анна-Лена Фрідзам та Надія Кіченок. Фото: btu.org.ua

Українка здобула перемогу у парі з німкенею Анною-Леною Фрідзам.

Тенісистка Надія Кіченок виграла парний турнір WTA 250 в японській Осаці. У фіналі українка в тандемі з німкенею Анною-Леною Фрідзам обіграла пару Анна Калінская / Юлія Путінцева.

Кіченок вийшла у парний фінал WTA 250 вперше за понад пів року. В лютому Надія грала у фіналі змагань цієї серії в Лінці — теж у тандемі з Фрідзам, — але програла грузинсько-словацькій парі Натели Дзаламідзе та Вікторії Грунчакової.

На шляху до фіналу в Осаці Кіченок та Фрідзам подолали три кола, програвши сет лише у поєдинку 1/8 фіналу проти британського тандему Алісія Барнет / Олівія Ніколлз. У півфінальному матчі Кіченок та Фрідзам здобули перемогу проти мексикансько-грецької пари Фернанди Контрерас Гомес та Деспіни Папаміхаїл.

Як пройшов парний фінал в Осаці

  • За рахунку 5:5 у першому сеті Кіченок та Фрідзам зробили брейк та подавали на сет, однак не реалізували сетпоїнт. Суперницям вдалось зробити зворотній брейк та перевести матч на тай-брейк.
  • На тай-брейку Кіченок та Фрідзам жодного разу не програли свою подачу, натомість зробивши два міні-брейки - 7:3 на користь українки та німкені.
  • У другій партії Кіченок та Фрідзам програли свою подачу, проте зробили два брейки у відповідь та закрили матч - 6:3.

WTA 250, Осака. Парний турнір, фінал

Надія Кіченок (Україна) / Анна-Лена Фрідзам (Німеччина) - Анна Калінская / Юлія Путінцева (Казахстан) 7:6 (7:3), 6:3

Що означає перемога Кіченок

  • Це дев'ятий парний титул рівня WTA у кар'єрі Кіченок. Фрідзам вчетверте стала чемпіонкою у парному розряді.
  • Українка та німкеня вперше разом виграли парний турнір. Вони втретє зіграли у фіналі турнірів WTA 250 або WTA 125, програвши два попередніх матчі.
  • До цього останнім парним титулом Кіченок була перемога у жовтні 2022 року на турнірі WTA 250 у Таллінні у тандемі з сестрою Людмилою.
На початок