Катерина Байндль у двох сетах програла у першому колі US Open-2023

Катерина Байндль у двох сетах програла у першому колі US Open-2023

Катерина Байндль у двох сетах програла у першому колі US Open-2023
Катерина Байндль на US Open-2023. Фото: AP Photos

Українка вп'яте не змогла пройти перший раунд цього турніру.

Тенісистка Катерина Байндль вибула у першому колі US Open-2023. На старті турніру українка поступилася Анні Кароліні Шмідловій зі Словаччини.

Байндль – одна з п'яти українських тенісисток в основі жіночої сітки цьогорічного US Open. Окрім Катерини, учасницями Грендслему у Нью-Йорку стали Еліна Світоліна, Ангеліна Калініна, Марта Костюк та Леся Цуренко.

Першою серед українок боротьбу на американському мейджорі розпочала саме Байндль. Для п'ятої ракетки України цей старт став восьмим у основі US Open та першим з 2020 року.

Суперницею тенісистки у першому колі основи стала Анна Кароліна Шмідлова, 64-а ракетка світу. Для суперниць ця зустріч була п'ятою у кар'єрі: дотепер три перемоги здобула українка.

Як минув матч Шмідлова - Байндль?

  • Матч розпочався за рівної боротьби між суперницями, які на старті обмінялися брейкпоїнтами. Вирішальним для першої партії став восьмий та дев'ятий: спочатку за рахунку 4:4 Шмідлова вийшла вперед, а у наступному на подачі Байндль виграла сетпоїнт.
  • Другий сет продовжився у рівній боротьбі, однак за рахунку 3:3 Байндль виборола брейкпоїнт, а потім збільшила перевагу на своїй подачі. Після цього Катерина з рахунком 40:0 виграла дев'ятий гейм та зрівняла рахунок за сетами.
  • І все ж перемогу у матчі здобула Байндль. У вирішальному сеті словацька тенісистка за рахунку 1:1 зробила ривок до 5:1.
  • Байндль змогла скоротити відставання до двох геймів. Однак у дев'ятому Шмідлова довела справу до перемоги.
  • Матч Шмідлової та Байндль тривав понад дві з половиною години. Попри поразку, українка провела майже рівний матч проти словацької тенісистки: 21-24 за віннерами, а також 47-44 за невимушеними помилками.

US Open-2023. Перше коло

Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина) – Катерина Байндль (Україна) 2:1 (6:4, 3:6, 6:3)

Що означає результат Байндль?

  • Катерина Байндль втретє у 2023 році вибула у першому колі турніру Гренсдслем.
  • Українка вп'яте у кар'єрі вибула з US Open за підсумками першого матчу основи.
  • Після вильоту Байндль зі змагань у турнірі залишаються чотири українки: Еліна Світоліна, Ангеліна Калініна, Марта Костюк та Леся Цуренко. У понеділок, 28 серпня, свої матчі проведуть Калініна та Костюк.
На початок