"Хочемо об'єднати титули". Менеджер Усика назвав пріоритетних суперників українського боксера у наступному поєдинку

"Хочемо об'єднати титули". Менеджер Усика назвав пріоритетних суперників українського боксера у наступному поєдинку

"Хочемо об'єднати титули". Менеджер Усика назвав пріоритетних суперників українського боксера у наступному поєдинку
Олександр Усик. Фото: Usyk-17 Promotions

З ким може зустрітися українець у наступному поєдинку у надважкій вазі.

Олександр Усик у наступному поєдинку волів би провести бій за титул абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі проти Тайсона Ф'юрі, другим вибором українця є хорват Філіп Хргович. Про це розповів менеджер українського боксера Егіс Клімас.

Наприкінці серпня Усик провів другий захист основних чемпіонських поясів у гевівейті – WBA, WBO та IBF. У поєдинку проти британця Даніеля Дюбуа Олександр вперше за п'ять років здобув перемогу нокаутом.

Дюбуа був обов'язковим претендентом, якого українцю призначили за лінією WBA. Наступного суперника Усика готова визначити Міжнародна федерація боксу (IBF), яка зобов'яже українця зустрітися у ринзі з непереможним хорватом Філіпом Хрговичем.

Для сторони Усика пріоритетом є бій проти Тайсона Ф'юрі, з яким їй не вдалося домовитися про матч після реваншу з Ентоні Джошуа. Потенційна зустріч українця та британця визначила б першого в історії абсолютного чемпіона у гевівейті в епоху чотирьох основних організацій. Однак у разі чергових невдалих перемовин з представниками Ф'юрі, Усик вийде в ринг саме проти Хрговича.

"Хргович є обов'язковим суперником, але якщо ми хочемо об'єднати титули [у матчі проти Ф'юрі], ми проведемо цей бій. Якщо організувати поєдинок за титул абсолютного чемпіона не вийде, звичайно, хорват буде наступним [суперником Усика]", – розповів Егіс Клімас.

Потенційні суперники Усика: що відомо

  • Призначення бою Хрговича з Усиком означатиме, що українець не зможе побитися за абсолютного чемпіона у гевівейті без втрати щонайменше одного зі своїх поясів.
  • Про організацію потенційного поєдинку Усик — Ф'юрі напередодні заговорили сам український боксер та його промоутер Олександр Красюк. Останній назвав своїм "обов'язком" проведення бою за абсолютного чемпіона.
  • Промоутери Тайсона Ф'юрі та Філіпа Хрговича ще до поєдинку українця проти Даніеля Дюбуа назвали своїх клієнтів обов'язковими суперниками для переможця поєдинку, який відбувся 26 серпня у Вроцлаві.
На початок