"«Вбили» логістичними проблемами". "Реал Фарма" знявся з розіграшу Кубка України

"«Вбили» логістичними проблемами". "Реал Фарма" знявся з розіграшу Кубка України

"«Вбили» логістичними проблемами". "Реал Фарма" знявся з розіграшу Кубка України
"Реал Фарма" у матчі Другої ліги. Фото: "Реал Фарма"

Першим суперником команди у турнірі був "Тростянець".

"Реал Фарма" знявся з розіграшу Кубка України з футболу. Про це повідомила пресслужба одеського клубу.

Цьогорічний Кубок України став першим розіграшем турніру за два роки. Змагання стартують з двох попередніх раундів, в яких грають аматорські клуба, а також представники Першої та Другої ліг.

"Реал Фарма", клуб із Другої ліги, повинен був стартувати у другому раунді Кубка України. Жеребкування визначило суперником одеситів "Тростянець", команду із Сумської області.

Однак керівництво "Реал Фарми" прийняло рішення відмовитися від участі у національному кубку. Знятися із турніру одесити вирішили з міркувань логістики, адже напряму доїхати з Одеси до Тростянця команда не зможе, а домовитися про перенесення гри їй не вдалося.

"Головним у проведенні жеребкування було закладено регіональний принцип, тому для нас залишається загадкою, як дотримувався регіональний принцип і чому в результаті команді "Реал Фарма" випало їхати за тисячу кілометрів, і ми про це дізналися за тиждень до гри. Нас просто "вбили" логістичними проблемами, і за всього нашого бажання взяти участь у Кубку України ми не зможемо це зробити фізично — просто не зможемо дістатися! Поїзд, неідеальний варіант, але і на нього немає квитків туди і назад, а перевізники відмовилися їхати в цьому напрямку. Тому було ухвалено нелегке рішення не брати участь у цьому Кубку України".

"Ми зверталися з листами і до віцепрезидента УАФ Олега Протасова, і до організатора жеребкування В'ячеслава Дарагана, але нам відповіли, що нічого вже зробити не можна. Хоча, ми запропонували помінятися з командою з м. Суми, яка їхала до Києва, щоб Суми грали з другою командою із Сум, а ми тоді могли б поїхати замість них до Києва і взяли б участь у Кубку України. Але нам сказали, що вже було проведено жеребкування і нічого зробити не можна, а коли поцікавилися, як тоді дотриманий у жеребкуванні територіальний принцип, якщо нам дали команду за 1000 км — сказали «так, так вийшло, напевно щось було не допрацьовано, але що-небудь змінювати і змінити вже неможливо»", – йдеться у заяві одеського клубу.

Відстань від Одеси до Тростянця в Сумській області складає 798 кілометрів за маршрутом E95/M05.

"Реал Фарма": що відомо

  • "Реал Фарма" на професійному рівні виступає з 2011 року.
  • Виступає у Другій лізі, де став шостим за підсумками попереднього сезону.
  • Найкращим результатом команди у Кубку України був вихід до 1/16 фіналу у сезоні 2016/17.
  • Новий сезон у Другій лізі "Реал Фарма" розпочне 11 серпня, коли зіграє проти київського "Локомотива".
На початок