Три українські тенісистки стартують на перших турнірах після Вімблдону: хто та де грає

Три українські тенісистки стартують на перших турнірах після Вімблдону: хто та де грає

Три українські тенісистки стартують на перших турнірах після Вімблдону: хто та де грає
Даяна Ястремська. Фото: Jimmie48

Обидва турніри відбудуться на рівні WTA250.

Три українські тенісистки стартують на перших турнірах після завершення Вімблдону-2023. На цьому змагальному тижні свої матчі проведуть Катерина Байндль, Даяна Ястремська та Катерина Володько.

У межах Вімблдону Ястремська мала змогу вийти до основної сітки у жіночому розряді. Однак у фіналі кваліфікації українка зазнала поразки від швейцарки Селін Наеф. Байндль напряму потрапила до основи змагань у Великій Британії, де вибула з індивідуальних змагань у першому колі. Натомість Володько у британському мейждорі участі не брала.

Основним змаганням для українських тенісисток протягом цього змагального тижня стануть ґрунтові турніри WTA250 у Будапешті та Палермо. В Угорщині зіграють Байндль та Володько, тоді як в Італії – Ястремська.

Розклад матчів українських тенісисток

  • Даяна Ястремська (Палермо)

Перший офіційний матч після завершення виступів у кваліфікації Вімблдону Ястремська проведе у вівторок, 18 липня. Суперницею українки на старті турніру в Палермо стане 17-річна переможниця кваліфікації Міа Рістич, 443-а ракетка світу.

Для Даяни та Мії ця зустріч також буде першою у кар'єру. У разі перемоги, вони зіграють із сильнішою тенісисткою у парі Аранча Рус - Ясміне Паоліні, 62-ї та 52-ї ракетки світу відповідно.

  • Катерина Байндль (Будапешт)

П'ята ракетка національного рейтингу першою серед українок розпочне свої змагання цього тижня. У понеділок, 17 липня, Катерина зіграє проти угорки Наталії Сабанін, яка у чинному світовому рейтингу займає 345-е місце.

Для обох тенісисток матч у Будапешті стане першим очним протистоянням у кар'єрі. До цієї зустрічі Байндль та Сабанін підходять із серію поразок, що налічує три поєдинки.

У наступному раунді Байндль може зіграти проти переможниці протистояння угорки Амарісси К'яри Тот (володарки вайлдкарду) та другої сіяної турніру Шуай Чжан з Китаю. Китайська тенісистка також взяла участь у Вімблдоні, де вибула у першому раунді, поступившись Доні Векич.

  • Катерина Володько (Будапешт)

До основи турніру у Будапешті Володько пройшла завдяки перемозі у кваліфікації. Цей результат дозволив тенісистці вперше за два роки зіграти в основній сітці змагань WTA.

У першому колі турніру Катерина зустрінеться з Юлією Путінцевою – 60-а ракетка світу представляє Казахстан. Тенісистки до цього зустрічалися тричі: перевага у рахунку на користь українки (2:1).

Переможниця пари Володько - Путінцева у другому колі турніру зіграє проти сильнішої тенісистки у протистоянні Луїза Чіріко - Клер Лю.

Матчі українських тенісисток після завершення Вімблдону-2023

  • понеділок, 17 липня, 16:30. Катерина Байндль - Наталія Сабанін (Угорщина, №345)
  • вівторок, 18 липня, 11:00. Даяна Ястремська - Міа Рістич (Сербія, №443)
  • вівторок, 18 липня, 11:00. Катерина Володько - Юлія Путінцева (Казахстан, №60)
На початок