Ярослава Магучіх пропускає етап Діамантової ліги у Польщі: у чому причина

Ярослава Магучіх пропускає етап Діамантової ліги у Польщі: у чому причина

Ексклюзивно
Ярослава Магучіх пропускає етап Діамантової ліги у Польщі: у чому причина
Ярослава Магучіх. Фото: AP Photos

Що саме сталося.

21-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучіх не змагатиметься на етапі Діамантової ліги у польському Хожуві. Стрибунка у висоту в день змагань зникла зі стартового списку учасниць.

Магучіх мала стати однією з чотирьох українок у секторі для стрибків у висоту на етапі в Хожуві. Крім неї на старт заявлені також Юлія Левченко, Ірина Геращенко та Катерина Табашник.

Однак безпосередньо у день змагань прізвище Магучіх зникло зі списку учасниць турніру. За інформацією Суспільне Спорт від представників команди українки, Ярослава Магучіх не встигла прилетіти в Хожув: її рейс спершу затримали, а тоді – скасували. Саме тому вона пропускає етап Діамантової ліги у Польщі.

Змагання у Хожуві мали стати для Магучіх шостими у сезоні, на попередніх стартах вона здобула чотири перемоги та одного разу фінішувала третьою. Наступний старт Ярослави Магучіх запланований на п'ятницю, 21 липня – це буде етап Діамантової ліги у Монако.

Хто така Ярослава Магучіх

  • 21-річна українська стрибунка у висоту, бронзова призерка Олімпіади-2020.
  • На відкритому повітрі Магучіх стала чемпіонкою Європи у 2022 році, а також двічі здобувала "срібло" на чемпіонатах світу - у 2019-му та 2022-му.
  • У 2023 році Магучіх стала чемпіонкою Європи в приміщенні з результатом 1.98 м. Її особистий рекорд зимового сезону 2023 року - 2.02 м на турнірі у Меці.
  • Особистий рекорд Магучіх у стрибках на відкритому повітрі - 2.05 метра, встановлений на турнірі у Брюсселі у 2022 році. Він ж є й національним рекордом.
На початок