Сім українських легкоатлетів виступили на етапі Діамантової ліги в Лозанні: результати

Сім українських легкоатлетів виступили на етапі Діамантової ліги в Лозанні: результати

Сім українських легкоатлетів виступили на етапі Діамантової ліги в Лозанні: результати
Анна Рижикова. Фото: AP Photos

Медалі українці здобули лише у жіночих стрибках у висоту.

Сезон Діамантової ліги - найбільшого комерційного легкоатлетичного турніру - продовжився етапом у Лозанні. Він був першим після завершення командного чемпіонату Європи, що проводився у межах Європейських ігор.

Особливістю етапу у Лозанни було проведення змагань у два дні. Причому у перший день відбувся лише один старт - жіночі стрибки у висоту, де виступили три українки - Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко.

Саме у жіночих стрибках у висоту українські легкоатлети здобули єдині нагороди у Лозанні. Причому Ірина Геращенко випередила Ярославу Магучіх - змогла це зробити завдяки повторенню особистого рекорду, взявши висоту 2.00 метра.

У другий день змагань українці були представлені у трьох видах: чоловічому штовханні ядра та метання списа, де мали дебютувати на рівні Діамантової ліги Роман Кокошко та Артур Фельфнер, а також жіночому бігу на 400 метрів з бар'єрами, де були заявлені Анна Рижикова та Вікторія Ткачук.

Найкращий результат у другий день змагань показала Рижикова. Вона з особистим рекордом сезону фінішувала п'ятою, випередивши Вікторію Ткачук з результатом 55.41 секунди. Переможниця змагань - нідерландка Фемке Бол - оновила рекорд турніру в Лозанні, подолавши дистанцію за 52.76 секунд.

400 метрів з бар'єрами. Жінки

 1. Фемке Бол (Нідерланди) - 52.76 сек
 2. Вііві Легікоінен (Фінляндія) - 54.67 сек
 3. Айоміде Фолорунзо (Італія) - 55.12 сек

...

 • 5. Анна Рижикова (Україна) - 55.41 сек
 • 6. Вікторія Ткачук (Україна) - 55.69 сек

Натомість Артур Фельфнер у конкурентній боротьбі зачепився за топ-6. У першій спробі 19-річний метальник списа показав результат 81.89 метра і за підсумками першої частини змагань навіть йшов на четвертій позиції.

Покращити свій результат Фельфнер не зміг у наступних трьох спробах. У підсумку українець втратив дві позиції - його випередили фін Олівер Геландер та чинний чемпіон світу Андерсон Пітерс, який закінчив змагання лише п'ятим.

Метання списа. Чоловіки

 1. Нірадж Чопра (Індія) - 87.66 м
 2. Юліан Вебер (Німеччина) - 87.03 м
 3. Якуб Вадлейх (Чехія) - 86.13 м

...

 • 6. Артур Фельфнер (Україна) - 81.89 м

А ось Роман Кокошко у секторі штовхання ядра закінчив змагання на восьмій позиції. Українській легкоатлет двічі штовхнув снаряд на 19.98 метра і випередив лише серба Арміна Сінанцевича. Переможцем змагань став чинний олімпійський рекордсмен Раян Краузер - 22.29 метра.

Штовхання ядра. Чоловіки

 1. Раян Краузер (США) - 22.29 м
 2. Том Волш (Нова Зеландія) - 21.99 м
 3. Філіп Міхайлевич (Хорватія) - 21.42 м

...

 • 8. Роман Кокошко (Україна) - 19.98 м

Наступний етап Діамантової ліги відбудеться у неділю, 2 липня, у Стокгольмі.

На початок