"Шість очок - це максимальний результат". Кривцов - про перемоги України у червневих матчах відбору на Євро-2024

"Шість очок - це максимальний результат". Кривцов - про перемоги України у червневих матчах відбору на Євро-2024

Ексклюзивно
"Шість очок - це максимальний результат". Кривцов - про перемоги України у червневих матчах відбору на Євро-2024
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images

Ексклюзивний коментар захисника збірної України для Суспільне Спорт.

Збірна України з футболу зіграла останній червневий матч відбору на Євро-2024. Українці у номінально "домашньому" поєдинку у Трнаві перемогли Мальту - 1:0.

Матч проти Мальти збірна України проводила видозміненим складом у порівнянні з попереднім поєдинком проти Північної Македонії. Зокрема, на полі з'явився центральний захисник Сергій Кривцов, який востаннє грав за національну команду у вересні 2022 року.

Після поєдинку проти Мальти Кривцов дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, у якому оцінив результат команди та відрізок з трьох поєдинків, який Україна провела під керівництвом нового тренера Сергія Реброва.

Кривцов порівняв матч проти Мальти з грою, яку Україна провела у відборі на Євро-2020 проти Люксембурга. І відзначив, що й тоді команді вдалося перемогти завдяки проявленому характеру.

  • Про настрій на матч проти Мальти
"Налаштовувалися як на складну гру. Знали, що Мальта - нелегкий суперник, гра це довела. Зараз всі команди вміють грати у футбол, незважаючи на ім'я чи якісь досягнення. Згадували гру з Люксембургом у Львові - 1:0, дуже важка гра була. Думаю, [проти Мальти] була ідентична гра, але проявили характер. Були моменти гарні - не забили, але 1:0 - три очки наші. Далі побачимо".
  • Про підтримку від уболівальників

"Уболівальники дуже допомагали, приємно. Перед грою на розминці бачили, скільки прийшло вболівальників. Звісно, для мене як гравця, що виступає за кордоном - такого давно не бачив. Дуже приємно було повернутися".

  • Про перехід Мессі в "Інтер Маямі"Кривцов на початку 2023 року став гравцем "Інтер Маямі"

"Перехід Мессі? Всі дуже раділи. Якщо це не найвидатніший, то один з найвидатніших футболістів. Пограти з таким талантом - велика нагорода. Дуже багато від друзів та знайомих замовлень [щодо футболок з Мессі], кредиту не вистачить. Він ще не приїхав".

  • Як оцінює перші матчі під керівництвом Сергія Реброва
"Дуже короткий термін для якоїсь постановки гри. Думаю, що шість очок, які набрали - це максимальний результат. На сьогодні головне - це результат".

Сергій Кривцов у збірній України: що відомо

  • Матч проти Мальти став для Кривцова 32-м у національній команді. Поки що за збірну України захисник не відзначався.
  • На початку 2023 року Кривцов перейшов у клуб МЛС "Інтер Маямі". У складі цієї команди він провів вже 17 матчів.
  • Україна після перемоги у Трнаві закріпилася на другій сходинці у відбірковій групі С. Наступний матч — номінально домашній проти Англії — команда Сергія Реброва проведе 9 вересня.
На початок