Україна - Мальта наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу

Україна - Мальта наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу

Україна - Мальта наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу
Руслан Маліновський. Фото: AP Photos

Всі матчі України у відборі на Євро-2024 будуть показані в ефірі Суспільного мовлення.

Національна збірна України з футболу завершує червневий відрізок матчів у відборі на чемпіонат Європи-2024. Останній з двох кваліфікаційних поєдинків Україна проведе проти Мальти.

Матч Україна - Мальта стане першим номінально "домашнім" для команди у відборі на Євро-2024. Його українська збірна проводитиме у словацькому місті Трнава.

До футболу Україна - Мальта команда Сергія Реброва підходитиме після двох зіграних матчів у відборі. Після поразки у грі проти Англії (0:2) українці здобули вольову перемогу над Північною Македонією - 3:2, яка тимчасово вивела їх на друге місце в групі.

Усі матчі збірної України у кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 з футболу будуть транслюватися на місцевих телеканалах Суспільного і стримінгу MEGOGO. Там можна подивитися футбол Україна - Мальта, що відбудеться у понеділок, 19 червня.

Де дивитися матч Україна - Мальта на Суспільному?

Матч Україна - Мальта, трансляція футболу буде доступна на місцевих телеканалах Суспільного: Суспільне Київ, Суспільне Львів та інших. Дивитися футбол Україна - Мальта можна виключно у цифровому ефірі T2, кабельних мережах та IPTV.

На сайті Суспільне Спорт прямі трансляції відбору Євро-2024 за участі збірної України не відбуватимуться. За умовами договору місцеві телеканали Суспільного мовленння на OTT-платформах також не транслюватимуть гру. Дивитися онлайн матч Україна - Мальта можна на платформі MEGOGO.

Передматчева студія до футболу Україна - Мальта розпочнеться о 18:15 за київським часом. Ведучими студії будуть Юлія Столярчук, Віталій Волочай та Олексій Мандзій. Крім цього, студія буде й після завершення матчу Україна - Мальта в ефірі місцевих телеканалів Суспільного. А на сайті Суспільне Спорт буде текстова онлайн-трансляція матчу Україна - Мальта.

Як можна слухати матч Україна - Мальта?

Пряма радіо трансляція, матч Україна - Мальта буде доступна на Радіо Промінь. Слухати наживо футбол Україна - Мальта можна тут.

На початок