"Це стимул для мене". Ярослава Магучіх прокоментувала перемогу з найкращим результатом сезону у світі

"Це стимул для мене". Ярослава Магучіх прокоментувала перемогу з найкращим результатом сезону у світі

"Це стимул для мене". Ярослава Магучіх прокоментувала перемогу з найкращим результатом сезону у світі
Ярослава Магучіх. Фото: AP Photos

Українка покращує свої ж рекорди.

21-річна українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх залишається непереможною у сезоні 2023 року. У своєму першому старті в травні українка виграла з результатом 2.00 м – встановила найкращий результат сезону у світі. У другому старті, на етапі Діамантової ліги у Рабаті, Магучіх покращила цей показник – 2.01 м, перемога і рекорд змагань.

Ще перед стартом етапу у Рабаті Ярослава казала, що націлена на стрибок за 2 м: "Минулого року я перемогла у Рабаті, цьогоріч хочу стрибати вище".

Безпосередньо на змаганнях у сектор Магучіх уперше вийшла на висоті 1.91 м – взяла її з першої спроби. Тоді стрибнула 1.95 м, що дозволило їй перемогти. А після того замовила 2.01 м – і взяла висоту з першого стрибка! Цей результат – рекорд змагань у Рабаті і найкращий результат сезону у світі.

Після виступу українка в коментарі пресслужбі Діамантової ліги заявила, що вкрай задоволена своїм виступом:

"Я дуже щаслива стрибнути 2.01 м, встановити рекорд змагань та найкращий результат сезону у світі. Це, очевидно, стимул для мене продовжувати та здобувати нові перемоги. Я рада бути у Рабаті, другий рік поспіль тут. Це чудове місце, особливо класна атмосфера на трибунах і погода хороша", – сказала Ярослава.

Ярослава Магучіх залишається єдиною стрибункою у літньому сезоні 2023 року, яка уже стрибала на 2 м та вище. У її активі два такі результати на змаганнях.

Хто така Ярослава Магучіх

  • 21-річна українська стрибунка у висоту, бронзова призерка Олімпіади-2020.
  • На відкритому повітрі Магучіх стала чемпіонкою Європи у 2022 році, а також двічі здобувала "срібло" на чемпіонатах світу - у 2019-му та 2022-му.
  • У 2023 році Магучіх стала чемпіонкою Європи в приміщенні з результатом 1.98 м. Її особистий рекорд зимового сезону 2023 року - 2.02 м на турнірі у Меці.
  • Особистий рекорд Магучіх у стрибках на відкритому повітрі - 2.05 метра, встановлений на турнірі у Брюсселі у 2022 році. Він ж є й національним рекордом.
На початок